Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzen barátnőt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzen barátnőt egy 25 éves, vonzó, nem dohányzó, érett gondolkodású férfi egy kietlen préri közepén?

Figyelt kérdés
Költözzek városba?
2013. jan. 29. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha a Hortobágyon laksz akkor a szürkemarha is megteszi.
2013. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neten is lehet ismerkedni, es ha sikerul valakivel egy netes kapcsolat, akkor esetleg lephetsz.... Valamerr kozelebb koltozni hozza, ha megteheded...:-) Sok sikert!

18/l

2013. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, költözz. Vagy csak utazz be, ha ismerkedni mész.
2013. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szürkemarha nem az esetem, de amúgy sem találnék egyet se, mert nem vagyok hortobágyi.:)
2013. jan. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!