Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elviselni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni, hogy hiába próbálkozik valaki neten és személyesen egyaránt lányoknál, ennek ellenére csak az elutasítást a lerondázást kapja fejéhez és egyre jobban kezdi utálni a női nemet, mert folyton csak csalódik a lányokban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el az előtted lévő több ezer ilyen kérdést.
2013. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a hobbiddal, sportolj, bármi jó ami eltereli a figyelmedet.
2013. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem kell feladni ..
2013. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sehogy

Legyel homi, vagy ne legyel fatökű

2013. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a flegmaság és elfolytott harag lehet, hogy még be is jön majd a lányoknál. Legalább nem leszel nyuszi. :D
2013. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig 164 visszautasításnál járok vegyesen élőben és neten egyaránt, de eszembe sem jut a női nemet hibáztatni ezért. Én nem gyűlölöm a nőket, sőt szeretem és tisztelem őket mind a mai napig. (Lehet, hogy talán itt szúrom el?) Magamat vetem meg, amiért nem születtem magasnak és jóképűnek. Ettől függetlenül nem adom fel, mert hátha akad majd egy lány, akinek majd kellek. Ha ez a 200. lesz, akkor a 200. de ha az 1000., akkor meg az. Nem szabad feladni a reményt. (Bár ezt rosszabb napjaimon én is hajlamos vagyok elfelejteni.)
2013. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltam és vagyok ilyen helyzetben én is. A realitást nézve: 25 vagyok, 190 magas, szerintem átlagos képű (de több lány szerint jóképű), reál diplomás, széles érdeklődési körű ember, és mégsem jött össze eddig egy találkozó se társkereső oldalról, se mondjuk innen, pedig nincs gond a beszélőkémmel. Arra tudok gondolni, hogy a lányok egy részének, akikbe belefutottam, irreálisan magas elvárásaik vannak, vagy csak épp pont olyanokba futottam bele, akiknek szimplán nem jöttem be. Mondjuk hihetetlen, hogy a többségnek miért nem, amikor jó páran írták, hogy tényleg nincs gond a külsőmmel. Még arra gondoltam, lehet, hogy maguk sem tudják mit akarnak és ezért nem is mernek lépni a találkozó felé. Már futottam több felesleges kört, és nem lep meg az újabb negatív tapasztalat sem. Egyszerűen el kell fogadnod, nem szabad energiát adnod ennek a tapasztalatnak. Ez ilyen, így alakult de nem kell, hogy elfogadd, hogy mindig így jársz. Járj továbbra is nyitott szemmel, sosem tudhatod, ki szeret beléd. Nem mindig azonnal jön a siker. Akarnod kell, de ne görcsölj rá, inkább vedd ajándéknak, ha majd jön egy lány és megszeret. Bízz magadban. Ne az ő véleményüktől függjön az önértékelésed. Ők is emberek.


F25

2013. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!