Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan ismerkedjek facebook-on hajdú-bihari csajokkal, ha folyton bunkóznak egyszer amiatt, hogy nincs képem, ha meg a képes face-emről tolom, akkor meg lerondáznak vagy nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Miért ilyen felszínesek a mai lányok? Csak, mert van ezer rajongójuk vagy tényleg már csak a külső számít?

Én egyébként kép nélküli és képes fb-vel is direkt írtam csúnya, átlago és szép lányoknak is gondoltam, én rendes leszek és adok esélyt mindenféle lánynak, mivel ssoem lehet tudni, kiben találom meg azokat az értékeket, amelyek fontosak nekem egy lányban. De valahogy csak én jöttem ki rosszul folyton, egyetlen egy sikeres randi volt, de a lány valami béna okkal hanyagol egy ideje. Egy csúnya lányról van szó, de én láttam, hogy ő értékesebb jellemre, ezért is akartam vele járni, de ő meg úgy látszik csak barátságot akar. Ezen kívül a többi lányban lényegében csak csalódta és többnyire csak addig jutottam velük, hogy nagyon csúnyán sértegetni kezdtek vagy még válaszra sem méltattak, esetleg képet kértek, aztán mégis volt pofájuk kigúnyolni csak, mert nem vagyok az esetük. Én nekem ez nagyon nem tetszik, hogy alányokkal ennyire elszállt a ló és ennyi mindent megtehetnek büntetlenül. Mindig ki is osztottam azilyen lányokat és letiltottam vagy ők tiltottak le. Utálom pedig a konfliktusokat és ezért is fáj, ha mégis megtörténik, de az ilyen lányok mindig előhozzák a bicskát. Ha én rondáznék le egy lány, akkor bezzeg neki állna feljebb, hogy mekkora bunkó vagyok, én mégsem szoktam egylányt sem sértegetni, pedig nem is egy lány próbálkozott már be nálam facebookon magától, mert helyesnek tartott, viszont nekem nem jöttek be, de nem csak külsőre, hanem úgy jellemre sem, meg a 99%-uk alapból távol is élt tőlem, szóval nem lett volna jövője úgysem a kapcsolatnak.

Személyesen is próbálkoztam már, igaz mostanság már jó ideje nem igazán szoktam, de ott meg az a baja a csajoknak, hogy ők most nem érnek rá vagy épp van barátjuk, bár szerintem a nagy része lekoptatásnak szánta. Egy kevés csajjal jól eldumálgattam, elérhetőséget is kaptam már nem is egytől, de lényegében onnantól elhalt a kapcsolat, mert vagy kiderült, hogy van pasija, láttam közös képeket fb-n vagy éreztem, hogy ő nem akar tőlem semmit, talán csak kedvességből adta meg az elérhetőségét.

Szóval most ott tartok,hogy fogalmam sincs hol találhatnám meg a párom, ha a csajok nagy részében csak folyton csalódom és már egyre kevesebb kedvem és lelki erőm van ehhez az egész ismerkedési macerához. Tény, hogy jó pasiként könnyebb dolgom lenne, de el kell ismernem, hogy nem vagyok egy adonisz, se egy Brad Pitt, de mint mondtam a csúnya lányoknál is ugyanúgy a lekoptatásokat kapom többnyire fb-n és személyesen is.


2013. febr. 2. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig. Ne ismerkedj facebookon.
2013. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csajok, meneküljetek!
2013. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden lánynak csak a külső számít. Ha csúnya vagy, nincs értelme ismerkedned, mert se a szép, se a csúnya lányoknak nem fogsz kelleni. Ráadásul a lányok nagy része szerint a csúnya srácokkal bármit meg lehet tenni, mert nem is emberek. Vannak normálisabbak is, de nekik se kell ronda pasi, csak legfeljebb tapintatosabban utasítanak vissza.
2013. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!