Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövérebb, nem olyan nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb, nem olyan nagyon csinos lánnyal érdemesebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hálásabbak?
2013. febr. 5. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A külső nem minden...

Lehet teljesen normális,kedves aranyos csaj.

2013. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A személyiség nem a kilókból fakad nyugi :)
2013. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hiába ... ha már kövér meg ette a fene :D
2013. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nálam is aktuális, de láttam én már beképzelt kövér nőt.
2013. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaja. jellemző hogy a kövérek beképzeltek. Akaratgyenge személyek, és hát kompenzálni kell valahogy. Nagyon visszataszítóak tudnak lenni ezzel, ami nem is a kilókból ered.
2013. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal ismerkedj akinél nem kell vacilálni hogy akarsz-e vele ismerkedni.
2013. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vékony, duci, kövér nők között is vannak tök normálisak és kevésbé normálisak, ez nem ettől függ, sőt még általánosítani sem nagyon lehet hogy melyik jobban..... az meg a másik ha neked tetszik egy csaj és szimpatikus, lehet kövér vagy nem kövér, te döntöd el hogy szeretnél-e ismerkedni vele, ha nem akkor nincs semmi értelme erőltetni szerintem, és én már láttam nagyon szép arcú klassz csajokat, akiken volt nem is kevés felesleg, sőt ha ismerkedésről van szó, akárkivel lehet ismerkedni, akár több nővel is, abban nincs semmi, csak tudd hogy kitől mit akarsz, meg egyébként is ismerkedni lehet akárkivel, nem törvényszerű hogy minden nővel "összeakadjon" az ember akkor sem ha mindegyiket tök csinosnak gondolod, de ha már élből nem tetszik neked valakinek az arca, akkor nem értem hogy mit akarnál tőle, főleg ha barátnőt szeretnél benne......
2013. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!