Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes randin megjátszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes randin megjátszani magunkat?

Figyelt kérdés
Én egy visszafogott lány vagyok: csendes, nehezen megnyíló, keveset beszélő stb. De ez csak egy darabig van így. Kell valamennyi idő mire felengedek, és olyankor már poénkodom, többet beszélek, jó társaság vagyok :D . De nem tudom, hogy ha valaki elhív randira, mikor még csendes vagyok, de felengedés után meg ugye más vagyok, az kiábrándító-e? Szóval legyek visszafogott végig, vagy nyugodtan lazább lehetek?
2013. febr. 5. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiábrándító.
2013. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A megjatszas a kiabrandito

Ha csendes vagy is, azert jelet adhatod, h b3jon e a pasi, es akkor o majd fellazit Teged;)

2013. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell szerepet játszanod,ha valakinek igazán tetszel,akkor olyannak fogad el,amilyen vagy,és úgy szeret,ahogy vagy.Ha valakit zavar a személyiséged,akkor nyilván nem Ő a Te embered.
2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
de ez nem megjátszás. Ilyen vagy, :) és teljesen senki nem oldódik föl egy randi alatt, főleg ha már rögtön randinak hívjátok. Önmagad legyél. :)
2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem engedtél fel és úgy próbálsz laza lenni, az nagyon erőltetett lehet, de ha visszafogott próbálsz maradni, ha már megnyíltál, az is. Inkább ez lenne a kiábrándító, nem az, amilyen valójában vagy.
2013. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak van egy fiú. Iskolából ismerem. Ugye ő csendesnek ismer stb. nem sokat beszélgettem vele soha. De valamelyik este írtam neki egy kommentet facen (tudom, tudom...) és a végén meg már teljesen barátian kezdtünk levelezni. És kérdezte hogy lenne-e kedvem elmenni vele XY helyre. El is mentünk, személyesen megint kicsit zárkózott lettem mert meg voltam illetődve, de kb 2 óra alatt :D megint lazább lettem. Csak nem tudom, hogy ez így rossz-e.


De tényleg ilyen vagyok na.

2013. febr. 5. 22:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg úgy vettem észre, hogy ő is vevő a viccelődéseimre. Úgy csipkelődtük egymást, nem tudom mi rá a jó szó.
2013. febr. 5. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy ufó ezzel a viselkedéssel, sok ilyen ember van, mint te. Nem lesz semmi baj. :)
2013. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!