Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy tőlem rondább lányoknak és fiúkank is van párja?

Figyelt kérdés

Nem egy lány helyesnek tartott már, igaz voltak, akik lerondáztak, de valahogy úgy érzem, hogy senki sem tud őszintén vonzódni hozzám, talán jobb pasira vágyik mélyen belül minden lány, mint amilyen én vagyok külsőre. Én csak szeretnék végre egyetlen egy lányt találni, akinek úgy jövök be, ahogy vagyok külsőre és nem kényszerből van velem, mert jobbat nem kaphat, olyan nagy kérés ez?!

Rossz látni, hogy mindenki boldog csak én nem, mindenkinek van párja, csak nekem nincs. Időnként már úgy érzem, hogy el vagyok átkozva és egy nyavalyás ölelésnek is tudnék őszintén örülni, de még annyit sem kapok a lányoktól. :/


2013. febr. 6. 19:19
1 2
 1/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
74%
Megint kezdődik...
2013. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megint? Még mindig.:)
2013. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igy vagyok ezzel én is
2013. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

A külsö aléig számit te kis fhos agyatlan szhar!!

Annyira rühellem a magafajtákat te....-.-"

Ne csodálkozz, h igy állsz hozzá eheza témához és nicns senkid se...

Am legközelebb kort is irhatnál.

2013. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vidd lejjebb a lécet és 1-2 re lesz csajod, bár lehet olyan,akivel nem szívesen jelensz meg nyílvánosan. Az első barátnőm annyira ronda volt, hogy minden randi előtt megittam tisztán egy üveg bört. Gyakorlásra, meg önbizalomdoppingnak jó volt. Ma már 5 ponttal jobb csajokat szerzek meg.
2013. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez itt mindig így megy gyerekek? Ez ma a 8. ilyen kérdés, vagy lehet már sokadik.
2013. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Battyányi Márton válasza:
Nyugi nem vagy egyedül velem is ez van. :3
2013. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mi lehet az oka, hogy tőlem rondább lányoknak és fiúkank is van párja?"


Nálad vannak egyszerre rondább lányok is, és rondább fiúk is? Hermafrodita vagy? :D


Egyébként ugyanez a problémám, sajna.

2013. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Megint kezdődik..."


Be se fejezték.:D

2013. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de amíg ilyen felszínes vagy, hogy csak a külsővel foglalkozol, ne csodálkozz, hogy nicns csajod. Ezzel a hozzáállással max. felszínes buta libákat tudnál felszedni, azoknak viszont szintén csak a külső számít.
2013. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!