Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondta a pasi hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta a pasi hogy nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az első randinkon nem rólam volt szó, hanem elkezdte sorolni úgy általánosságban, hogy ő most nem igazán akar kapcsolatot blabla. de tudja hogy én nem vagyok egyéjszakára kapható (szűz vagyok még), mégis szeretne velem megint randizni. Akkor most ez hogy van?
2013. febr. 8. 23:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja meg hogy neki most nincs ideje arra hogy barátnője legyen. Mert iskolába jár, dolgozik, meg vízilabdázik. Tudom hogy sok helyen kell ott lennie. De ez most akkor mi?
2013. febr. 8. 23:04
 2/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még most nem akar komolyat de később igen, vagy csak le akar fektetni.
2013. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Laylah ***** válasza:
100%

Érdekled, talán annyira, hogy megváltoztasd ezt a felfogását.


Vagy


Mégiscsak azt hiszi, hogy kellő kitartással bejuthat a lábad közé.

2013. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Gerincre akar vágni.
2013. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
El akarja érni azt,hogy lefeküdj Vele.
2013. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is. Azt tudom hogy kb 1,5 éve nem volt neki komolyabb kapcsolata. De egyébként gáz ha rákérdezek hogy mikor volt neki utoljára barátnője? Elég őszintén beszélt múltkor ezekről a dolgokról, szerintem kitérne arra is hogy barátnő vagy egyéjszakás. Mert tudom hogy volt neki egyéjszakás régebben...És akkor ha azt mondja több hónapja nem volt neki semmi, akkor rájöhetek hogy tényleg csak szexet akar. Nemde? :D
2013. febr. 8. 23:11
 7/24 anonim ***** válasza:
Randizgat veled, mert reméli, hogy le tud fektetni vagy dugópajtást csinál belőled. Ne reménykedj többen, ha te komolyat akarsz hagyd ott.
2013. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De én tudom magamról, hogy egy darabig biztos nem feküdnék le vele. Ha akarná akkor sem. Nem tudom, 1-2 hónapig vagy mit tudom én. Ha nem csak szexre hajt, akkor kivárná azt az időt nem? Meg hát nyilván nem mennék fel hozzá még mostanában. Múltkor is sétálni voltunk, meg kajálni nyilvános helyen, és nem támadott le vagy ilyesmi.
2013. febr. 8. 23:15
 9/24 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha kivársz, de az is elképzelhető, hogy képes ennyit várni a szexért, utána meg kinyögi, hogy "már az elején megmondtam, hogy nem akarok kapcsolatot". Szóval legyél óvatos.
2013. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Na de nehéz dolog ez. Eddig azzal volt bajom, hogy nem kellettem senkinek, most majd jön az, hogy vajon mit akar... :/

De egyébként egy társaságba jártunk évekkel ezelőtt, és onnan ismerjük egymást. Csak 3 évig megszakadt a kapcsolat. De én már akkoriban (4-5 éve) is éreztem felőle valamit. Hogy mintha tetszenék neki. De ki tudja lehet akkor is csak szexet akart volna... :/

2013. febr. 8. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!