Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a szép lányoktól, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szép lányoktól, de úgy általában minden lánytól, lehetséges, hogy azért, mert rondánakk érzem magam és nem vagyok egy társasági ember?

Figyelt kérdés
Pedig olyan sok aranyos lányt látok naponta, de közben félek, ha megszólítanám, akkor leordítana vagy kigúnyolna, mert szerintem ronda vagyok és biztos kaphat tök jó pasit, egy ilyen kis csúnya fiú kinek is kellene, úgy érzem, a nekem tetsző lányokhoz meg nem tudok vonzódni, így most akkor nem lesz barátnőm sosem. :(
2013. febr. 10. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
idegeneket nem is kell megszólítani...kezdd az ismerősökkel
2013. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem értelek titek ha rondák vagytok akor milyért akartok szép lányt magatoknak?
2013. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én régen minden embertől féltem , egyszerűen nem tudtam kommunikálni mára már nem érdekel rájöttem hogy semmivel sem különb mint én , minden ember ugyan olyan segglikon sz@rik...
2013. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, láttam már pár ilyen fiút akinek ilyesfajta komplexusa volt a (hibás) önértékelése miatt. Képet lehet kérni?:)
2013. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elébb tedd barátzónába. Ha lesz pár szép csaj barátnéd, akkor látod, hogy ők is emberek. Aztán még talán tanácsot is tudnak neked adni, hogy miben, hogy változz, hogy a kövi csajnak tetsszél.


Nem bonyolult. Barátkozni szabad.

2013. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az önbizalom a probléma, semmi komolyabb, aminek a méretén nem lehet növelni. (Ne érsd félre!)
2013. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Míg az ember nem tudja elfogadni önmagát, addig senki sem fogja őt elfogadni.

Míg az ember undorítónak csúnyának, rondának látja magát, addig ne várja azt, hogy a körülötte élők vonzónak, szépnek, jóképűnek lássák.

Én is sokáig azt gondoltam, hogy ronda vagyok, mert a tükörben egy ronda pasast láttam, és bárhogy próbáltak velem szebbnél szebb nők járni, mindig visszautasítottam, mert azt gondoltam, hogy csak gúnyolódnak. Egy jó ideje, megtanultam magamban észrevenni a szépet és a jót. Azóta nem félek attól, hogy a lányok kijátszanak, és azóta van egy tartósabb kapcsolatom is.

2013. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem félek a lányoktól, minek tenném, ők is csak emberek. Viszont olyan ronda vagyok, hogy nincs az a lány, akinek bejöhetnék.
2013. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!