Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én ezt nem értem, ha annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem, ha annyi ronda fiúnak és ronda lánynak van párja, akko rén miért nem kellek egy lánynak sem? Lehetséges, hogy mégis rondább vagyok mint bárki ezen a bolygón, miért nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam élőben, neten, de folyton lekoptatnak, ha alakulna is valami összejönnek inkább más fiúval. Meg azt is néztem, hogy épp ma láttam egy tőlem is alacsonyabb fiút egy vele egy magas lánnyal, pedig én is nagyon alacsony vagyok, vagy az a gond, hogy nagyon ronda a fejem? Na eskü, ha egyszer találok olyan lányt, akinek kellek összejövök most már vele, de gondoom annyi az esélyem, mint megnyerni az ötös lottót. :D
2013. febr. 15. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem vagy rondább. Mi a probléma?!
2013. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A.Romanov ***** válasza:
Csak egyszer kell hogy összejöjjön. Vegyél példát Edisonról. Azt monda, hogy az 1000 sikertelen kísérlet az izzó létrehozására nem kudarcok voltak, hanem 1000 módja hogyan ne csináljon villanykörtét.
2013. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy túlságosan rágörcsölsz. Ha jobban megfigyeled azoknak van nője akik leszarják az egészet és "lesz ami lesz" módon állnak hozzá. Itt már nem a kinézetről van szó, hanem a kisugárzásról. Ha az jön le hogy izgulsz meg nagyon próbálkozol, nem fogsz kelleni nekik :)
2013. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon gátlásos vagyok, de ez is csak azért van, mer folyton ott lebeg előtte, hogy biztos most is borzasztóan nézek ki és a csajknak meg ugye magasan van a mérce, minden lány vonzó pasit akar, én meg nem vagyok valami nagy szám külsőre, pedig úgy szeretnék legalább egy lánynak is tetszeni végre.
2013. febr. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!