Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a 8. osztályb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a 8. osztályból. Jelenleg én 7. -es vagyok és kicsit tapasztalatlan ezen a téren és kicsit félek. Valaki adna nekem ötleteket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szabi te vagy az?!

Hisz tudod, hogy segítek bármiben csak szólnod kell...

XD

2013. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem Szabi vagyok :D
2013. febr. 16. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor (ha tényleg nem Szabi vagy) első lépésként, kezdj el beszélgetni vele. Ne parázz rá, hogy miről, csak lépj oda hozzá és kérdezd meg hogy van mostanság... Ha már beszélőviszonyban vagytok akkor (te figyu, ha mégis Szabi vagy, akkor mond meg, mert jövőhéten úgyis megyek, s akkor személyesen könnyebben elmagyarázom...XD) könnyebb a dolgod, mert egyszerűbb a témaválasztás. Kezdj neki bókolgatni, eleinte csak kisebb egyszerűbb bókokkal próbálkozz. Ha nem tudod hogyan, gyakorolj más lányokon. Olyanon aki nem tetszik. Neki jól fog esni neked meg tök jó gyakorlás kimondani. Szóval bókok, aztán egyre hosszabb beszélgetések, és végül a felkérés.

Remélem segítettem...

25F

Ja és első voltam :D (a kettőből...

2013. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esküszöm tényleg nem Szabi vagyok és nagyon köszönöm :D
2013. febr. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!