Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Na szóval van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Na szóval van egy butch lány a suliban aki nagyon bejön, de nem tudom, h ez kölcsönös-e >< Mert a butch lányok általában a femméket szeretik de én nem vagyok az a femme típus de a butch se inkább a 2 között vagyok >_<

Figyelt kérdés

A lánynak mondjuk a nevét se tudom de én meg nem vagyok annyira bátor,h csak úgy odamenjek hozzá meg az se biztos,h ő szimpatizál velem…bár történt 1-2 dolog ami talán arra enged következtetni,h igen:

1. Múltkor mikor mentem le a wc-be akkor egy asztalnál ült a barátnőivel és amikor megláttak a barátnője felkiáltott,h ott van és mindegyik engem nézett a butch meg rám mosolygott.

2. Mikor megöleltem az egyik bnőmet akkor is engem nézett,majd ő is megölelte az egyik barátnőjét de folyamatosan engem nézett.

3. Mikor meglát akkor is mindig engem néz le sem veszi rólam a szemét amíg ott vagyok.

4. Meg álltam a tanári előtt akkor jött le és szemembe nézett egy pár másodpercig,és úgy kellett szólni neki,h induljon már el. ><

Tök össze vagyok zavarodva,mert nem tudom,h ez most mi :S Aztán lehet csak azért néz ennyire mert ilyen csúnya lányt még nem látott mint én >< Ilyenkor mi van? :S Vagy én mit tehetnék? :O


17/l


2013. febr. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mi az a butch? Kik azok a femmék?
2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld megtudni valakitől a nevét,biztos van közös ismerősötök és írj rá valamelyik közösségi oldalon..

Vagy szedd össze magad és menj oda hozzá.

2013. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minden butch csakis femmeket akar, ne általánosítsunk.
2013. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet olyan könnyű leszbiket találni, szal szerintem van vagy 60% esélye, hogy elfogadna téged. Videót majd küldj az első szexről.
2013. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
(butch a leszbi pároknál a férfiasabb tag a femme pedig a nőies tag.)
2013. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy, igen, menj oda hozzá Te. Akkor legalább kiderül mi a szitu.
2013. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. :)
2013. febr. 16. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:

ez tök érdekesen hangzik :D am idősebb mint te? magasabb? vagy h néz ki? csak h el tudjam képzelni xD

amúgy, szurkolok :D és h mit tehetnél... háát. ha tényleg így van ahogy mondod, akkor szerintem te is tetszel neki :D szóval valahogy beszélgess vele, vagy figyeld meg h jár e valamilyen szakkörre vagy délutáni foglalkozásra, aztán te is kezdj el oda járni.. mondjuk.

majd azért leírod, hogy mi történt? :DDD

2013. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!