Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csúnya fiúként egy csajnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya fiúként egy csajnál a randik alatt sikerült elérni, hogy smároljon velem és leszopjon, akkor leehtséges, hogy mégsem vagyok csúnya fiú vagy vannak, akik a csúnya fiúkra buknak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
De ha csúnya vagy akkor miért nem barátnőt akarsz és miért nem úgy viselkedsz?!
2013. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Véletlen volt, kicsi a mintavételi arány. Ha tíz csajnál 9 elutasít, akkor gyanús, hogy ronda vagy. De elég csak egy ha neked tetszik, hogy belédszeressen és akkor még boldog lehetsz.
2013. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az azt jelenti, hogy sikerült egy kis ri.bancot kifognod. Örülj neki, használd, és ennyi.
2013. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem r.banc volt, még bulizni sem engedik a szülei, csak hagyta, hogy irányítsam én vittem a rosszba, mert már nem bírtam a vágyaimmal. De szexeln azt még nem akart.
2013. febr. 22. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából pró vagyon nagyon király vagy.


(Ezt akartad hallani nem.)

2013. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, akármilyen szép nő, vagy jóképű srác is bebeszélheti magának hogy ronda, másfelől meg ízlések és pofonok hogy kinek mi számít rondának, másfelől olyan férfi meg nő sem létezik akitől mindenki el lenne ájulva, lehet valaki általánosságba véve akármilyen jó képű, egyesek szerint attól még ő is lehetne ronda vagy nyálas.... tehát az embernek fölösleges is bebeszélnie magának ilyet. Az meg már a másik hogy a nőket (általában) sokkal jobban le lehet venni a lábukról jó dumával/személyiséggel, mintha egy jóképű de unalmas srác lennél a szemükben...... arról meg már írtam hogy tök változó hogy kinél milyen arányban van a külső-belső vagy hogy, ezeken belül is egyáltalán kinek mi....
2013. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!