Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány de nemtudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány de nemtudom hogy csak játszik e velem mert mondtam neki hogy közös programot csináljunk és elhivtam a fürdöbe és persze elis fogadta aztmondta akármikor hivhatom majd nyáron meg máshova. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
DE! van barátja (pasija) ami nagyon bezavar mert én csak arra gondolok hogy miért is hagyná ott a pasiját miattam és csak szórakozik játszik velem a csaj és az azért elég szar ügy Jah és ha valaki omndja hogy nyomuljak rá hajtsak az elmondaná nekem hogyan is csináljam az egészet? :P
2008. jún. 6. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van pasija nagyd a fenébe a csajt.De ha téged jobban szeret a pasijánál akkor nyomulhatsz rá.-Vagy ha szakít a pasijával.
2008. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor várjak addig amig szétmennek de hetente egyszer találkoznak ami nem jelenti azt hogy megunják egymást :S És ávrhatok akkor elég soakt...
2008. jún. 6. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy a pasija milyen távol lakik tle és te miylen távol laksz tőle.. Mert ha a pasija házakra lakik tőle akkor az 1 hetente az nagyon ritka szerintem.. de ha te is közellaksz és majdnem mindennap találkozol vele az már jó jel
2008. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van pasija, akkor azzal foglalkozzon és ne szórakozzon Veled.
2010. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!