Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túl nyomulós dolog ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nyomulós dolog ez a facebookon való írogatás?

Figyelt kérdés

Van az iskolába egy lány, aki tetszik nekem, de még soha nem váltottunk egy szót sem - a párhuzamos osztályba jár, és nincsenek közös ismerőseink. Mégis, szeretnék jobban megismerkedni vele, de sajnos nem tudom, hogy kezdjek neki. A fórumon sok helyen olvastam, hogy ilyenkor - az olyan emberek esetében, mint én - érdemes a facebookon keresztül kezdeményezni, hisz az egy kicsit több önbizalmat ad. Én viszont úgy érzem, hogy ez egy kicsit nyomulós dolog, és félek attól, mit gondolna a lány, ha egy számára max. csak látásból ismert alak spontán bejelölné és ráírna.

(Egyébként nem vagyok kimondottan jóképű, vagy hasonló,és nem is járok társaságba, de azért nem vagyok az a zárkózott típus sem.)

A kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok erről az egész facebookos dologról - és ha esetleg vannak tippjeitek, azokat is megköszönném.

17/f



2013. febr. 22. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

jáj jáj mindig ez a facebook :D

amugy nem olvastam el a leírást :D

2013. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
NE! Ne kezdeményezz Facebook-on! Állj elé, azt többre fogja tartani! Nem baj, ha nem vagy jóképű, csak legyél kvára magabiztos!
2013. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknak igaza van.

Szerintem nem fogod őt érdekelni, ha fészbukon ráírsz. Csak a töketlen nyuszikák kezdeményeznek úgy.

Személyesen próbálkozz. A fészbuk egyébként is lejárt lemez ebből a szempotból.

2013. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha mindenképpen facebookon akarsz kezdeményezni, akkor valami ürüggyel tedd. Arra viszont figyelj oda, hogy 2-3 beszélgetésnél többet ne folytassatok le ott, utána mindenképpen találkozzatok személyesen. Ha csak a neten ismerkedtek, ott ismeritek meg egymást, nagy valószínűséggel ott ragadtok, élőben nem fogtok tudni elbeszélgetni.


De a legjobb persze nyilván az, ha előszóban beszélsz vele.

2013. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
szerintem próbálj meg élőben szemezni vele vagy ha összenéztek mosolyogj rá.és utána jelöld be facebookon és írj rá nyugodtan, nekem is volt ilyen és azóta nagyon jóba vagyok a fiúval :) 16/L
2013. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Látod?! Ha Fb-n kezdeményezel, akkor a barátzónában esetleg lehet helyed.

A töketlenek mind oda kerülnek (vagy oda se)

2013. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

párhuzamos osztály alatt mit értesz?

neki az emeleten van a terme neked a földszinten?

2013. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn is csatlakoznék az előttem szòlokhoz abban az értelemben, hogy nem tùl célra vezető ez a facebookos ismerkedes. Először csak jelöld be majd egy pár nap után irj neki!(a sajat magad megnyugtatasa vegett ha mindenaron facen szeretnel erintkezni vele)De ahogyan irtak elottem nem szabad facebook pasiva valnod. Kerj egy randit :).20/L
2013. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok és nem szeretem, ha a FB-on rám írogatnak, egy ilyen helyzetben szerintem ez első próbálkozásnak nem lenne rossz. Az iskolában sokkal feszélyezettebb egy meghívás. Ha tetszel neki, akkor valószínűleg válaszolni is fog. Nem tartozik az egész osztályra, hogy randira hívod.

Szerintem legyél határozott:-)

2013. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!