Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartok ösztönösen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartok ösztönösen a nagyon szép lányoktól, miért vannak negatív előítéleim a szép lányokkal szemben?

Figyelt kérdés
Olyan fura ez, mert szépek-szépek, de nekem nem kellenének, megnézem egy-kétszer őket, de nem akarok tőlük semmit sem, inkább próbálkozom kevésbé szép, átlagos külsejű lányoknál, valahogy ők vonzanak, ha meglátok egy nagyon szép lányt és egy nagyon rondát mindkettő taszít, de egy normális vagy vékony alkatú, arcra még elmegy kategóriájú lány viszont vonz, mint vasat a mágnes. Mondjuk olyan is volt már, hogy ronda arcú, de normális testű lánnyal randizgattam sikeresen, de inkább az átlagosak vonzanak külsőre, csak nem értem mkiért taszítanak a nagyon szép lányok, főleg, ha még ki is vannak sminkelve és szép ruhákban járnak, nőiesen öltözködnek.
2013. febr. 23. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert látszik rajtuk, hogy csak a hasonló kvalitású fiúkkal tudnak bármit elképzelni. Ami persze jogos, valljuk be.
2013. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést neked kellene megválaszolni, végül is jobban ismered magadat mint mi téged.
2013. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán félsz. Hogy több pasinak kellene és több az esélye, h elvegyék tőled.
2013. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert félsz a kihívásoktól, félsz a kudarcoktól! Félsz kipróbálni önmagad!

Szerintem nincs kellő önbizalmad!

Próbáld meg!!! A csajoknál a jó duma és a jó szex mindig bejön!!! Az utóbbi kétszeresen is!

2013. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs velük tapasztalatod, félsz tőlük és ezt a helyzetet tudat alatt úgy kezeled magadban, hogy inkább elhúzódsz tőlük és negatív érzéseket kötsz hozzájuk. Pedig ha egyszer-kétszer normálisan elbeszélgetnél néhányukkal, hamar rájönnél, hogy ugyanolyan emberek ők is, mint bárki más.
2013. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

EZ a Hot girl effect.


"The Hot Girl Effect: Once a girl passes a certain degree of hotness, the amount of guys hitting on her drops dramatically. Why?


Because they assume that she is not in their league so they don’t bother. This could mean that getting a date for a guy with a very hot girl could be easier than one with a merely hot girl."

2013. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hot girl effect annyiban valós, hogy tényleg kevesebben mernek próbálkozni az ilyen lányoknál. Viszont a következtetés hibás: e tény nem teszi esélyesebbé azt, hogy sikerül összejönnöd velük. Én már egy jó ideje csak náluk próbálkozom, sajnos nem túl sok sikerrel.
2013. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!