Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg levélben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg levélben egy külföldi csajt? (Ismerkedés)

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 12:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ráírtam hogy telt a hétvége visszaírta, köszönöm jól és neked. Ezer éve nemis csajoztam már :D
2013. febr. 24. 13:19
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer írt egy brazil srác ilyen kezdéssel,hogy Hello,my love:)Na ilyet inkább ne,csak azt akarta volna ha majd jön MO.-ra akkor talizzunk,nembaj ha nem is beszélgetünk semmit(nem ment neki nagyon az angol,csak a csajozós szöveg)egyet akart,de azt nagyon.Érted.

Ez inkább ne.Inkább valamilyen általános kérdések

[link]

2013. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyébként tök egyszerű a dolog. Keress egy németes ismerőst, írj egy szép bemutatkozó levelet, amiben leírod azt is, hogy szimpatikus és szívesen ismerkednél vele. Írd meg, hogy nyelvi korlátok vannak, egy ismerős fordít egyenlőre, de egyébként is terveztél nyelvet tanulni és gőzerővel rajta vagy a tanuláson, reméled rövidesen nem lesz szükséged tolmácsra.


És ha vevő rá, akkor még szerencséd van, mert segít megtanulni a nyelvet is. Azzal meg csak te leszel több ...

2013. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!