Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Senkit se zavar, hogy nincsene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkit se zavar, hogy nincsenek már manapság legalább szép lányok a neten, és rohadt nehéz az utcán ilyet látni? Nem hogy értelmeset.

Figyelt kérdés

Ahhoz már hozzászoktam, hogy a többség buta, és csúnyábbak közt vannak az értelmesebbek. De ma már a "szép" lányok kifejezés is inkább azt jelenti, hogy festékből van, lassan minden mű rajta, meg mutogatja magát. Megnézek mondjuk 10et véletlenszerűen, és abból 9 műri***c. Ennyire degenerálttá teszi a divat a lányokat?


Azt hozzáteszem, hogy a fővárosban élek, és észrevételeim szerint itt sokkal rosszabb a helyzet, mint vidéken.

Komolyan, azokat a "csúnya szürkeegereket" keresem, akit állítólag minden fiú kerül, de már nem találok ilyeneket.


Állandóan mondogatják, hogy de hát a fiúknak az jön be... Nekem egy ismerősöm se szereti a sminket, vagy nem érdekli, vagy kifejezetten utálja, 1 olyan van, aki azt mondta, szereti ha kihívóan öltözködik a lány.

És a női logika szerint, ha a férfiaknak a ri***c jönenk be, akkor azzá kell válni? Ennyi tartás nincs bennük?


Persze tudom, az igénytelen pasiknak majdnem minden lány szép (lyuk-lyuk), a lányok többsége meg ilyen, és vérig sértődik, ha ezt kimondom, de nem nekik szól a kérdésem, azokat keresem, akik hasonlóan látják a dolgot.


És akkor még nem is beszéltem az értelmi szintjükről, viselkedésükről, ami minden csak nem vonzó.


Mit tehet az, akinek nem ízlése a jelenlegi kor divatnője? Mikor lesz már vége ennek? Én csak azt látom, hogy egyre rosszabb lesz a helyzet.



2013. febr. 25. 14:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
51%
Noés? Te se vagy egy észkombájn, gondolom egy Adonisz se. Akkor meg?
2013. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Figyelj amit a nők gondolnak hogy bejön a férfiaknak, meg ami tényleg bejön, azok között legtöbbször elég nagy különbségek vannak. Lásd pl hatalmas műkörmök. A csajok csináltatják mert azt hiszik nekünk bejön, közbe meg 10 ffi-ből 9 elhányja magát tőle. Meg ez h ez kell a pasiknak egy hülye duma, kifogás. Egymással versenyeznek, egymásnak akarnak megfelelni nem nekünk. Lásd műköröm.
2013. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%

"Ahhoz már hozzászoktam, hogy a többség buta, és csúnyábbak közt vannak az értelmesebbek."

Ne általánosíts! Ilyenekkel találkozol...

Én például nem vagyok csúnya és buta sem(Igaz, van párom).

2013. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Égeteg szép, értelmes lányt ismerek.Természetesek, nincs rajtuk smink, vagy csak minimális, de épp ezért nem figyelni fel rájuk, és a tbbségk elég visszahúzódó is.Pont emiatt, mert a legtöbbnek bizony a csilli-villi lányok jönnek be.
2013. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Én rengeteg szép, értelmes lányt ismerek.Természetesek, nincs rajtuk smink, vagy csak minimális, de épp ezért nem figyelni fel rájuk, és a többségük elég visszahúzódó is.Pont emiatt, mert a legtöbbnek bizony a csilli-villi lányok jönnek be.


4-es voltam, javítottam :D

2013. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

" Noés? Te se vagy egy észkombájn, gondolom egy Adonisz se. Akkor meg?"


Látom magadra ismertél.


"Figyelj amit a nők gondolnak hogy bejön a férfiaknak, meg ami tényleg bejön, azok között legtöbbször elég nagy különbségek vannak. Lásd pl hatalmas műkörmök. A csajok csináltatják mert azt hiszik nekünk bejön, közbe meg 10 ffi-ből 9 elhányja magát tőle. Meg ez h ez kell a pasiknak egy hülye duma, kifogás. Egymással versenyeznek, egymásnak akarnak megfelelni nem nekünk. Lásd műköröm."


Ezeket tudom, és ez eddig oké is. Azt már kevésbé tartom okénak, hogy 10ből 9lánytól elhányom magam. Nem az a baj, hogy vannak ilyenek is, hanem hogy lassan mind csak ilyen lesz.


"Ne általánosíts! Ilyenekkel találkozol...

Én például nem vagyok csúnya és buta sem(Igaz, van párom)."


Tipikus női válasz. Én is gyönyörű vagyok és zseniális. Meg szerény is. Várom már a b*zizós hozzászólásokat...

2013. febr. 25. 14:15
 7/38 A kérdező kommentje:

"Égeteg szép, értelmes lányt ismerek.Természetesek, nincs rajtuk smink, vagy csak minimális, de épp ezért nem figyelni fel rájuk, és a tbbségk elég visszahúzódó is.Pont emiatt, mert a legtöbbnek bizony a csilli-villi lányok jönnek be."


Melyik városban?

2013. febr. 25. 14:16
 8/38 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondod, hogy ott, ahol te élsz csak és kizárólag egy típusú lányok vannak? Itt ahol én élek is van rengeteg típus.
2013. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg sok ilyen lány van, de szerintem egy idő után kinövik. Nem tudom, hogy hány éves vagy, így azt sem, milyen korú lányokkal találkozol, de szerintem tinédzserek lehetnek. Az a baj, hogy ilyen korban elég alacsony az önbizalma mindenkinek, mert keresi magát, próbál rájönni, hogy mit is kellene kezdenie az életével, így könnyebben csapódik a tömeghez az ember ilyenkor.


Vedd hozzá azt is, hogy ha elmész mondjuk egy szórakozóhelyre, mit látsz? Hogy az olyan csajokat, akiknek ki van rakva a cici meg a fenék, szinte ostromolják a pasik. Emiatt az "átlag" lányok rosszul érzik magukat, megpróbálnak ők is "feljutni" erre a szintre. Az a baj, hogy ez tipikusan az a korszak, amikor mondhatsz nekik akármit, úgyis ők tudják jobban (és ezt nem bántásból mondom, ha van kezelhetetlen tinédzser, akkor én az voltam). Majd úgyis eljön az az idő, amikor rádöbbennek, hogy bizony a dizsiben nem azért mennek oda hozzájuk a pasik, mert "jó nők", hanem mert puncijuk van. Ilyenkor minden lány csak egy két lábon járó punci :D, legalábbis a legtöbb esetben. A jó nő pedig azt jelenti, hogy bízik magában, és tudja magáról, hogy értékes.


Hidd el, idővel megvilágosodnak majd ők is, vagy legalábbis jópáran közülük. Csak majd kicsit idősebb korukban.:)

2013. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%

Nyugodj le egy percre, vegyél mély levegőt, és oxigéndús vérrel telt aggyal olvasd vissza az irományod!

Egy rakás általánosító, sarkított, lityi-lötyi, elkeseredésből, méregből írott közhelyhalmaz.


Sajnálom, ha te csak az ízléstelen, közönséges plázabiccseket veszed észre, és azt hiszed, hogy csak ők vannak és a szürke egerek, akik meg belül stimmelnek.

Sok szép és egyben értelmes nő van, de gondolom nem véletlen, hogy nem volt dolgod velük. :) Bár csak egy senki vagyok a sok közül, de azért halkan megjegyzem, hogy ha látnám bárkitől az általad bemutatott felfogást, akkor kerülném az illetőt onnantól kezdve, és semmi esélye nem lenne nálam. :)

2013. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!