Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel randira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel randira, hogy szexis legyek? Ötletek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok...nőcis "barbi baba stílusú" nagyon el akarom csábítani a fiút :) Ajánlanátok valami jó szettet? Mert nekem foggalmam sincs mi kellene xd Létszi írjatok már valami jó szerelést :) Köszi előre is! :)

2013. márc. 1. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmit
2013. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valami átlagos cipó :D

farmer

egy sima felső kabát :D tökéletes leszel.. ne öltözz ki..

2013. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Öltözz úgy amilyen vagy.Szerintem se kell az a barbi baba stílus,mert az sok pasit kiakaszt.(Engem is)
2013. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na a barbi kinézetet kerüld, mert undorító. 20/F
2013. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért mondják, hogy olyan vagyok, mint egy barbi mert túl világos kék szemem van és hosszú világos hajam :DD
2013. márc. 1. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
meg kb agyad is annyi lehet..
2013. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hülyék. Ezt vedd fel: [link]
2013. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom....Ha nem tudtok normálisat válaszolni akkor mért kommenteltek?? És te honnan tudod, hogy mennyi agyam van?? Én főiskolás vagyok és te drágám???? Azért mert nem tehetek róla, de azért mert úgy nézek ki mint egy baba attól még agyam sincsen??? vagy, mert az exemet vissza akarom csábítgatni???
2013. márc. 1. 21:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem 17 éves vagyok, hanem 22 ;)) Istenem...randira kértem tanácsot erre baromságokat kapok...milyen emberek vannak...
2013. márc. 1. 21:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Lányok, 22évesen másoktól kérsz tanácsot olyan ügyben hogy: mit vegyek fel, hogy felálljon rám a fiú fasza?
2013. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!