Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondja nincs ideje találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja nincs ideje találkozni velem. Ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Párszor randiztunk, de azt mondja nincs ideje arra hogy gyakrabban találkozzunk. Pedig 30 percnyire lakik tőlem, egy városban élünk. Így 1-2 hetente tudunk találkozni csak. Ez csak kifogás lehet?
2013. márc. 2. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne ez hiszti? Ha normálisan közlöd vele az igényeidet, miért lenne az?

Szerintem meg őszinte, nyílt kommunikáció. Ha ilyet sem tudsz már vele megbeszélni, mi lesz az esetleges komolyabb dolgokkal...

2013. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Itt a kérdés már azzá kezd alakulni, hogy te mit akarsz. Mert azért látszik, hogy próbálsz hozzá ragaszkodni annak ellenére, hogy ő hanyagolni próbál.
2013. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit rontottam el, hogy mégsem akar már :(

Én nem nyomultam tényleg, egyszer sem mondtam hogy találkozzunk, mindig ő hívott el.


De amúgy azt fogom tenni hogy nem keresem. Majd ha akar látni, akkor ő szólni fog. Ha eszébe jutok. Egyébként azt mondta lehet csütörtök délután jó lesz majd neki. Ha szól hogy találkozzunk elmegyek, ha meg nem hív fel, akkor ennyi.

2013. márc. 3. 17:23
 34/38 A kérdező kommentje:

Kb 1 órája írt nekem, hogy csütörtökön ráérek-e találkozni. Pedig már kezdtem nem rá gondolni, hogy kiverjem a fejemből ha esetleg mégsem hív fel.


Szóval csütörtökön találkozunk, és ő hívott el.

2013. márc. 3. 19:59
 35/38 A kérdező kommentje:
Elmenjek vele?
2013. márc. 6. 12:39
 36/38 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet nincsen ideje rád,ezt megértheted,mintha én lennék a pasi.

Napi 8-12 óra munka,mellette nyakamon a suli is,és komoly szinten eddzek is heti 4-szer 1,5 óra,jah még ott van az angol és francia órám,külön felső matek óra.

Szóval esélyes,hogy meghalni nincsen ideje.Én is csak hétvégén tudnék lányra időt szakítani,ez van.

Ha valakinek nem jó akkor most derüljön ki és menjen akkor el.


25Ffi

2013. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgok?
2013. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Voltunk randizni, és nagyon jó volt. Én kezdek beleszeretni, elmondása szerint ő is. És tényleg nem ér rá. Csütörtökön találkoztunk, azt mondta szabad lesz a vasárnapja, és most vasárnap (ma) is tudtunk találkozni.
2013. márc. 10. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!