Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony lányok, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányok, ti miért néztek olyan csúnyán egy alacsony fiúra sokszor, ha még be sem próbálkozik nálatok, annyira nem bírntáok elfogadni, hogy alacsonyak vagytok vagy egyszerűen csak undorodtok az alacsony fiúktól?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos, pici lány, akivel gyakran találkozom és mindig olyan mérgesen néz, úgy érzem engem utál, mert alacsony fiú vagyok és talán attól tart, hogy bepróbálkozom nála, mert nekem tetszik és lehet tudat alatt megérzi. Pedig tudom én, hogy esélytelen vagyok nála is, mint minden lánynál, mert sajnos nem tudtok, ti lányok vonzódni az alacsony fiúkhoz és én ezt már kezdem elfogadni, még, ha rohadtul fáj is, de hát ez az élet, a selejt törpék kipusztulnak, manapság már egy 13 éves kislány is lazán eléri a 175centit sokszor.

2013. márc. 4. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindig van aki alacsonyabb nálad...
2013. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy azért néz rád ferde szemmel, mert alacsony vagy? Vagy csak mert szimplán nem jössz be neki és lehetnél akár 1 fejjel magasabb is, akkor sem jönnél be neki?

Én 160 cm vagyok 14 éves korom óta, nem is nőttem, meg már abban a korban vagyok, hogy nem is fogok, voltak magas és voltak kevésbé magas pasik is a életemben. A jelenlegi párommal 7 éve vagyunk együtt és fél fejjel magasabb csak nálam. Ez nem befolyásolt nálam semmit soha!

De vannak akik kifejezetten a magas pasikhoz vonzódnak, na náluk nem lesz sok esélyed, de akik nem ilyenek, azoknál meg simán! Ha mégsem jön össze azoknál a lányoknál sem, akkor meg nem a magasságodon fog múlni!

2013. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"de hát ez az élet, a selejt törpék kipusztulnak"


a humorod viszont nagyon jó :D :D :D

2013. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bizots nem azért néz rád úgy mert alacsony vagy, egyszerűen csak nem tetszel neki gondolom. Sok lányte gyáltalán nem zavar ah egy fiú alacsony. Gyakran látni oylan párokat is ahol a lány magasabb, de a nagyjából egyforma magasságuak nagyon ygakoriak. Amugy az igazán alacsony lányok (150cm körül) nem is kezdenek mondjuk egy 180cm fölötti pasival általában mert elég viccesen néznének ki.
2013. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát,velem ilyen nem fordult még elő,sőt volt nálam 10 centivel magasabb csajom is.

És még csak sovány se vagyok...

Szerintem a saját nevedben beszélj,és azokéban,akikkel dolgod volt.

2013. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Én 157 cm magas vagyok, a családban csak én vagyok ilyen alacsony. Nem örültem volna alacsony férfinak, mert az egész család azon röhögött volna, hogy nekem csak egy törpe jutott. Alapvetően a környzetem volt kegyetlen, vannak családok, ahol nem röhögnének ki téged sem. Kompenzáld erős izomzattal, humorral, kedvességgel azt a pár cm-t.


A párom 186 cm magas. A gyerek is magas lesz, már most az.

2013. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy dobta ki a gép, hogy a magasságod miatt néz rád így, de semmi köze hozzá. A lányok meg 11-13 évesen hirtelen megnőnek, ilyenkor szinte mindig magasabbak, mint a fiúk, ezért érzed úgy, hogy a mai lányok magasabbak. Pár év múlva behozod majd őket és - szinte - mindegyiknél magasabb leszel.
2013. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem pasi magasságát illetően az egyetlen kikötésem, hogy nálam legyen magasabb(ami 161 cm-val nem olyan nagy korlátozás). Mindenkinek megvan a párja, azt viszont erősen kétlem, hogy azért néz rád csúnyán a lány, mert alacsony vagy...
2013. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem néznek csúnyán, csak mikor fölfelé néznek az olyan aranyos.☺
2013. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Esélytelen, már felnőtt vagyok, meg alapból ősök sem magasabbak...
2013. márc. 4. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!