Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

A 20 év körüli lányokhoz szól a kérdésem.

Mit szólnál hozzá, ha a barátod bevallaná, hogy te voltál az első az életében, minden értelemben, még csók tekintetében is. Ez ijesztő, fura, vagy esetleg egy kellemes pozitív meglepetés lenne így a mai világban?

(Ez egy feltételezés, szóval tegyük fel, hogy ez tényleg így van)


2013. márc. 5. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondanám neki hogy én 2 éve még pasi voltam.☺
2013. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen barátom, nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy ő nem engem akar, hanem tapasztalatot szerezni :(
2013. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én vőlegényem ilyen,annyiban különbözik hogy ő csókolózott már mással,előttem.És én is úgy voltam.

Akkor mikor össze jöttünk 21 volt.Ennek 6 éve. Augusztusban lesz az esküvőnk! :)

2013. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki.

Nekem a barátom pont hogy a másik kategória, rengeteg nővel volt előttem és elég bosszantó tud ám lenni az is hogy az ismeretségi körében lévő nők 80%-a kipróbálta már milyen kényelmes az ágya..

Szóval szerintem édes, én értékelném, de továbbra is az a véleményem hogy normális embernél egy kapcsolat milyenségét nem az exek száma befolyásolja. :)

2013. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, de ugyanakkor félnék is, hogy mi lesz ha előtör belőle a kíváncsiság, hogy vajon mással milyen...


Mondjuk ettől így is félek, hogy a barátomnak már volt előttem 1-2 nője.

2013. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!