Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akartok fizetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akartok fizetni az online internetes társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Állandóan azt olvasom, hogy itt kérdések között, hogy tud-e valaki olyan internetes randi oldalt, amelyikért nem kell fizetni.


Miért vagytok ennyire a fizetés ellen. Igazából egy szolgáltatást akartok igénybe venni, de nem akartok érte fizetni? Nem értem a gondolat menetet, hogy miért akartok egy teljes randi oldalt tök ingyen használni?



2013. márc. 5. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb átverés..és ha fizetnem kell egy nőnek akk inkább meghívom vmire a való életben(pl.:kávézni)
2013. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert tudják, hogy kétesélyes a dolog. Ha én fizetek valamiért, elvárnám, hogy BIZTOS siker legyen. Ott nem biztos.
2013. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert amiből van ingyenes is azért miért is kellene hogy fizessek?
2013. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Melyik az ingyenes? Az mondjuk érdekelne :D
2013. márc. 5. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Én több ezer ft-ot fizettem egy társkeresőn és azóta is szingli vagyok. Talán ezért...


18/F

2013. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a legtobb ilyen oldal csak a penzedet akarja, nem azt hogy legyen valakid
2013. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem az oldal a hibás, ha valakinek még ott sem sikerül. ha valaki pipogya, vagy nem tud kommunikálni, akkor akár mit tehet, akkor sem jön össze. vagy esetleg ha túl válogatós, mint én :D
2013. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínű azért nem, mert attól nem lesz senki szebb, és nem fognak utána jobban érdeklődni a nők. A társkeresők meg nemhogy "segítenének" még ki is használják hogy valaki szerencsétlen, és nem elég hogy nőt nem talál, még a pénzét is lehúzzák.
2013. márc. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondjuk mert elég illúzióromboló ötlet (már egyébként is az) hogy fizessek magamnak egy pasit.
2013. márc. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!