Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, ha leszólítom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha leszólítom a lányokat akkor elutasítanak, ha beprbóálkozom facebookon akkor is lekoptatnak, ha kiírom, hogy ismerkednék, akkor meg tuti, hogy csak olyan csaj mozdul rám, aki az ország másik végében él, miért van ez így?

Figyelt kérdés
Így sehol sem lehet normálisan ismerkedni a lányokkal, van egy olyan érzésem, hogy a külsőm miatt van, de könyörgnöm most mindenki valami adonisz pasira vágyik vagy mi van?
2013. márc. 5. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha csúnya vagy ne várj csodát :D
2013. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban:D
2013. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Welcome to the real world. :D

Én is így vagyok. Egyszerűen olyan beképzeltek a magyar lányok, hogy az hihetetlen.

Amerikában kb a legjobb nőket is simán feltudod szedni, mert ott tudják, hogy nagy a konkurencia. De itt meg úgy vannak vele a lányok, hogy majd jön jobb pasi is.

2013. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azért vannak itt is fura párok. Épp valamelyik nap láttam egy vörös pumuki rusnya fiút egy tök jó csajjal. Nem értem, hogy mit esz az a jó csaj rajta, lehet a pénztárcáját?:D
2013. márc. 5. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

nem facebookon próbálkozz, hanem a vló életben. ott kevesebben fognak visszautasítani, mert az sokkal "férfiasabb", ha oda mersz menni egy lányhoz és elhívnivhova, mint egy gép előtt kuksolni és úgy "ismerkedn".

L

2013. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szövegértelmezés neked sem igazán megy, ott van, hogy élőben is meg mindenhol is hiába próbálkoozom csak elutasítanak a láynok. Legutóbb is lekoptatott egy csaj, akit leszólítotam a lámpánál.
2013. márc. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!