Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég rossz a helyzet! Mik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rossz a helyzet! Mik az esélyeim? Odalent a többi

Figyelt kérdés

19 vagyok és van egy 15 éves lány aki mint kiderült kedvel engem de sajnos már alakul valami egy másik pasival akivel talán szeretik is egymást... a lány szülei meg elég szigoruk pasikat illetően szóval nem engedik randizni... Én alig ismerem a lányt és igazából a nevén kívül csak 1-2 dolgot tudok róla de sokat gondolok rá és nagyon szeretnék találkozni is vele jobban megismerni és így tovább... Egyik barátom(lány) szerint bele estem 1. látásra (vagy 2.) Ha nemlenne másik pasi csak odaálnék a szülei elé és megmondanám hogy randevúzni szeretnék a lálnyukkal mert csodálatos lányuk van(legalábbis amit megismertem belőle).

Mik az esélyeim így? van egyáltalán? Egy randi viszautasítás még nem esett ennyire szarul... bár ennyire bátran se kértem még randit senkitől mint ettől a lánytól. SZÓÓVAL?! valaki javaslat?



2013. márc. 6. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress korodbelit
2013. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
könnyü mondani mikor az összes füved drogos dohányos alkoholista ribanc... tisztelet a kivételnek
2013. márc. 6. 15:23
 3/7 A kérdező kommentje:
*füves
2013. márc. 6. 15:23
 4/7 Paulik Áron ***** válasza:

A cockblock ellen - tisztességes úton - nem tehetsz semmit, talán ha a lány megtudja, hogy érzel, figyelembe fogja venni. De ne hidd, hogy egy ilyen csalódásból nem tudsz kigyógyulni.

Én szurkolok hogy találj kicsit idősebb, de nemdohányzó, drogmentes, rendes lányt :)

2013. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem minden 18-19 éves füves, drogos, cigis ribanc. Ne általánosíts
2013. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát akkor csak azt mondom hogy olyan hogy megtetszünk egymásnak egy lánnyal arra még van 1 kis esély... de hogy normális is legyen arra már kevés...
2013. márc. 6. 17:58
 7/7 ViviiGabii válasza:
szerintem nagyon is sok esély van arra hogy összejöttök.én szurkolok nektek! a lánynak valld be amit érzel és állj a szülei elé! SOK SIKERT:))
2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!