Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy olyan csajjal akivel reggelente szoktam talalkozni?

Figyelt kérdés

Reggelente iskolaba menet szoktam talalkozni egy csajjal, akit meg szeretnek ismerni, baratkozas celjabol.

Nem tudom hogy megszolitsam-e, vagy esetleg facen bejeloljem es ott kezdjek el beszelgetni veve, es majd utanna elobe is beszelgethetunk.


ERTELMES valaszokat es tanacsokat varok.


2013. márc. 6. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
kezdetnek reggelente, aztán ha már kicsit jobban kiismertétek egymást, mehet délután is
2013. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

bökd meg

manapság úgyis mindenki ezt csinálja...XD

2013. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szólíts már meg végre!!
2013. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 ez tényleg ilyen egyszerű volna? :-o
2013. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Annak semmi ertelme ha megbokom, es talan azert mer mas is azt csinalja.

Ahhoz hogy delutan is talalkozzunk ahoz eloszor meg kene ismerni.

2013. márc. 6. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, veszíteni nem veszíthetsz sokat. És ahogy pár kérdéssel ezelőtt láttam: "A tett halála a tökölés".
2013. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csak érdeklődő típus vagyok

én azt hittem köszönök és tudok dumálni, nem értem nekem ilyennel nincs semmi bajom, eddig bejött N

2013. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonimikusz ***** válasza:
Elmesélem, hogyan szedett fel a barátom: Mindig egy buszmegállóban álltunk, mígnem egyszer (végre) megszólított, és kért egy zsepit tőlem. Elég béna volt, el is könyveltem magamban. De másnap odalépett hozzám, és adott egy cukorkát. Nem értettem miédt, mire elmondta, hogy a zsepiért. Olyan kis édes vigyora volt, hogy elkezdtünk beszélgetni, és 2 éve együtt vagyunk. :)
2013. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 tanulság: tök mindegy mit csinálsz, úgysem az számít, ha csúnya vagy baszhatod :D
2013. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó megmondta a tutit!! :D

Tapasztalat: én is így jártam tini koromban, tetszettem egy srácnak ,de én addig észre se vettem. /reggel a buszon ki figyel,mikor félig még alszok.../ aztán mikor leszálltam valaki mondogatta a nevem,nem is reagáltam,nem volt ismerős a hang,mondom biztos nem nekem szólnak. Erre a srác odajött hozzám,és a kezembe nyomott egy levelet /mondjuk szerelmes levélnek,melyben leírt mindent hogy meg szeretne ismerni...stb :D/

Hát annyit elért hogy volt egy jó napom, de utána még a pillantását is kerültem a buszon. XD

Tehát ezt ne tedd!

Ha észrevesz /szemezel vele/ és látod rajta hogy érdeklődik,akkor próbálkozhatsz,de addig felejtős...

Esetleg érdeklődj róla a baráti körben,látha ismeri valamelyik ismerősöd és bemutat neki.

Jelöld be f@szbúkon,abból baj nem lehet,ha visszajelöl akkor tudja legalább ki vagy,nem a 0-ról indulsz már :)

2013. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!