Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne a lényegre térni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a lényegre térni?

Figyelt kérdés
Szóval, a neten megismerkedtem egy 16 éves csajjal én 20 vagyok. Jól néz ki, ő is látott rólam több képet, üzeneteket váltottunk, elég sokat és elhívtam moziba. Úgy vettem észre, hogy tetszhetek neki és el is jön.:) Úgy néz ki, hogy elég bulizós meg szokott ilyenkor inni is, van olyan alkalom, hogy lerészegedik. Szeretnék vele minél hamarabb lefeküdni, de többet nem nagyon. Szerintetek hogyan lehetne ezt jelezni felé, hogy engem ez a dolog érdekelne vele kapcsolatosan?

2013. márc. 7. 08:43
 1/6 fospuska ***** válasza:
szóval alig várod,hogy leigya magát,mert akkor szabad a pálya? menj el vele bulizni,itasd le és kész. bár szerintem egy piás nőt megfektetni se nem nagy mutatvány,se nem nagy élmény. egyébként ugyanúgy kell,mint bármelyik másik nő esetén,néha ki se kell mondani.
2013. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jófej lehesz. Gratula.
2013. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Muhaha. Buliztok, táncolsz vele, letapizod, smártok, feligazod, felajánlod, hogy folytassátok nálad. Nem adok neki sok esélyt, hogy összejön :D
2013. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle,hogy hogyan gondlja veled..komolyan vagy csak egy szex? innen meg már sima pálya... de egybk meg egyetértek azzal,hogy gratulálok,hogyha csak erre kell! mellesleg egy iylen fiatal csajtól ne várj sokat
2013. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
olyan majmok vagytok ti férfiak csak ennyit tudtok csak :be -ki?! 14/L
2013. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocsi ez lemaradt előző tisztelet a kivételnek!:O
2013. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!