Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdem én: van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdem én: van olyan, hogy egy fiú 2 hete megállás nélkül minden nap órákat beszél egy lánnyal, elhívja találkozni és nem akar semmit csak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mikor mondtam hogy már várom és izgulok, közölte hogy miért hát csak beszélgetünk és ő nem gondolt többre. Mert hogy mennyire jól el tudunk beszélgetni több órát.

És hogy ő évek óta nem tudott senkivel így beszélgetni.


De hogy ez csak tényleg ennyi.



Ez csak nekem furcsa?



20/L



2013. márc. 8. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezik.

De az is lehet, hogy csak nem akarja, hogy a lány megijedjen, hogy ott a talin felrakná a falra....


Egyébként nekem is van nem egy olyan barátnőm, akivel

órákig el tudok beszélgetni (online formában, mivel más-

ra nincs lehetőség), és nem akarok tőlük semmit.

2013. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak azért nem értem, mert havalaki nem érdekel és nem is tetszik meg semmi, nem ebszélek vele naponta délutántól hajnalig megállás nélkül. Mert nem. Csak. Olyannal teszem ezt, aki iránt érdeklődöm, vagy én vagyok hülye??
2013. márc. 8. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy sráctól tényleg fura. Kivéve ha meleg, vagy van barátnője. Az utóbbiról gondolom tudnál, bár nem akarlak elkeseríteni. De találkozz vele, akkor kiderül mi lesz.
2013. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Találkozzatok és kiderül.

Voltam már ilyen helyzetben, dugás lett a vége...

2013. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem, nem vagy h.ülye

de mindenképpen szokatlan egy ilyen szitu, természetes hogy meghökkent.

nekem 2 ilyen volt az életemben.

az egyik egy ilyen "humorzsák" -pasi volt, mindenki bírta az örökös poénokért.

de velem csak beszélgetni jött találkozni, mert én voltam a pszichológusa.

egy ilyen lelki szemetes, vagy hasonló, órákat, napokat tudtunk átbeszélni.

általában az ő dolgairól, de néha másról is. soha fel sem merült semmi szexuális vagy egyéb vonzás, még az ilyenfajta problémáit is megosztotta.

tudom miért: büszke volt és szégyellte volna a pszichiáterhez járást, ezért választott valakit, aki nem szakember, barát címszó alatt.

nagyon beteg fiú volt mentálisan (nem h.ülye csak beteg) egyszer úgy döntött hogy elköltözik és azóta nem keresett.

másik eset:

nagyon sokat beszélgettem egy másik sráccal, vele vitázni volt jó. ezek olyan értelmes viták voltak, mindig feldobtunk egy adott témát, érveket ellene vagy mellette - szóval ahogy az iskolában tanítják.

nagyon értelmes és szintén vicces srác volt, bármiről tudtunk beszélni.

Ez majdnem 2 évig így volt, de itt később kialakult vonzódás és szexpartnerek is lettünk.

viszont a beszélgetések ugyanúgy folytatódtak.

később elengedtem mert barátnője lett és nagyon féltékeny, megértettem.

22/L

2013. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kanalasgyilkos ***** válasza:

Szerintem csak nem akar el veszíteni, ezért nem is közeledik:)

arra vár hogy te lépj..:D


[gondolom]

2013. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!