Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon jóban voltam és nekem nagyon bejött egy helyen dolgoztunk csak engem kirúgtak. Ex munkatársak mondták amióta nem dolgozok ott feltűnően vidám állandóan mosolyog. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Vajon én néztem be a dolgot? És valójában nem is kedvelt? Csak színjáték lehetett az egész?

Tényleg jó volt a viszonyunk, munkaidő után is gyakran találkoztunk (nem egy munkakörben dolgoztunk nem voltunk egymás riválisai)


2013. márc. 8. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmondom neked az van hogy már unta a banánt veled, de nem akart megbántani téged, és ezért tűrte a dolgot, és amikor te már elkerültél onnan így már érzi hogy felszabadultabb mert te nem vagy ott.

Valószínű hogy a csajnak sosem jöttél be úgy igazán de megbántani sem akart téged, udvariasságból. Vannak ilyenek, én is jártam már hasonlóan.

2013. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ
2013. márc. 8. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Ha zavarta volna a társaságod, akkor kibúvókat keres. Szerintem az ex munkatársaid rosszindulatú bunkók. Lehet, hogy épp most összejött valakivel, vagy nyert a lottón, bármi lehet. Véletlen egybeesés.
2013. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!