Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legelső randin miről beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső randin miről beszélgessek egy lánnyal ismerjük meg egymást de azon belül ti miről bészéltek első randin?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
fókák szaporodásáról
2013. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A cseh sírásók béreiről.
2013. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem próbálkozz az ilyen közhely dumálás-indító kérdésekkel pl: milyen zenét hallgat, sportol-e valamit mi a hobbija, milyen filmeket szeret

ezekről a témákról sokat lehet beszélgetni és közben egyre jobban megismeritek egymást

sok sikert :D

2013. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre kitalálni... arról kell beszélni, ami éppen jön... ha ez nem megy, akkor nem illetek egymáshoz...
2013. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, milyen napja volt, mit tanul/dolgozik, ha tanul, akkor mi szeretne lenni, hogy érzi magát az iskolában/munkahelyen, mi a hobbija, kérdezd a családjáról stb. Másrészt meg ha vannak magadról vicces/érdekes sztorijaid, akkor azokról is beszélhetsz, persze ne vidd túlzásba (mondjuk van valamilyen érdekes hobbid). Lényegében véve bármiről lehet beszélni, az elején biztosan kicsit szorongani fogtok, de utána majd remélhetőleg mindketten feloldódtok.
2013. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. A 3as tök általános baromságokat ír... kit érdekel, hogy milyen zenét hallgat valaki? Nem attól leszek közös hullámhosszon valakivel, mert mondjuk egyforma a zenei ízlésünk...
2013. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
csak ha megkérdezed ezt valakitől akkor azzal el lehet indítani a beszélgetést pl hogy volt-e valami kocerten vagy ilyesmi.. vágod
2013. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem szoktam randizni, felesleges. így nem is beszélek semmiről az első randin. problem solved
2013. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!