Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van olyan sok magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok magas vagy nagy darab, testes lány manapság, más alacsony fiút is zavar ez a csajozásban?

Figyelt kérdés
Alig van már lány, aki kisebb lenne tőlem és akit leszólíthatnék. Bár tudom, hogy néhány lánynak bejöttem mrá, aranyosnak, cukinak tartanak, de így olyan zavaró, olyan kicsinek és kevésnek érzem magam a nagyobb csajokkal szemben, talán ezért is vagyok sikertelen és ezért vagyok jobb az alacsonyabb csajoknál, bár ott sem mindnekinél, mert manapság már lassan alapkövetlemény, hogy egy fiú legyen 180cm vagy mi a szösz.
2013. márc. 10. 01:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
engem a saját töketlenségem sokkal jobban zavar ebben
2013. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyre több a mutáns..na jó nem, de kicsit mégis.
2013. márc. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
mert a mai lányok tápszeren nőttek fel + már 13 éves koruk óta tele nyomják őket anyaggal és megdagadtak:D
2013. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
sajnállak biztos rossz lehet de attól h. 183cm vok nincs egyből bnőm nekem se.
2013. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bas.ki hol laksz te hogy ilyen sok magas lány vesz körül? Nekem meg az a bajom hogy túl alacsonyak pedig aztán nem vagyok magasabb mint a heti átlag.
2013. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
A lányok méretein nem változtathatsz, magadon viszont igen, hogy ne érezd magad kevésnek, bőven van olyan lány, aki nem ez alapján választ párt, és jó leszel neki, ahogy vagy :)
2013. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

kedves kérdező!

Miért van olyan sok?

Szerintem a problémád nem az, hogy a "csajok" manapság magasak vagy nagy darabok, hanem hogy te vagy kicsi és nyüzüge hozzájuk képest!


én a "kis" 176cm magasságommal és egyéb adottságaimmal, tökéletesen meg vagyok elégedve a (nőket illető) átlag felhozatallal.


Nem tudom, hogy te mekkora vagy, de szerintem ez nem is akadály a párválasztásban!

2013. márc. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

az evolúció miatt


az emberek egyre magasabbak lesznek a kicsik pedig

2013. márc. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én már nem egyszer szívtam ezzel. Volt olyan 173cm magas lány, akinek bejöttem, de amint megtudta, hogy alacsonyabb vagyok tőle 8centivel egyből rájött a nem vehet mellettem magassarkút dolog és úgy eltűnt, pedig előtt folyton nyaggatott, hogy mikor találkozunk már... Időnként van, hogy például buszon is vagy utcán néz magasabb lány, de nem tudom, hogy van-e értelme magasabb csajoknál próbálkozni már ezek után. Igen, talán én lettem selejt, amiért nem nőttem két méteres állattá. :D
2013. márc. 10. 01:31
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

175 cm magas csaj vagyok,és utálom a magassarkúakat!Szóval nálam ez a probléma nem áll fent,hogy jajj melletted nem tudok magassarkúban megjelenni...Inkább ez a laza,de mégis nőies fajta vagyok.

Én szeretem a nálam alacsonyabb hapsikat :D

Meg hát,ha jól tudom,kapcsolatokban nem a méret a lényeg.

2013. márc. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!