Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen budapesti éttermeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen budapesti éttermeket, kávéházakat, pubokat ajánlanátok egyetemistának baráti összejövetelekhez, randikhoz, stb?

Figyelt kérdés

Idén Budapestre költözött egyetemista vagyok. Érdekelne ti budapestiek milyen éttermeket, kávézókat, igényes pubokat (pl., mint Andersen 2), hangulatosabb pizzázókat, akár teaházakat ajánlanátok egy önálló keresettel még nem rendelkező huszonévesnek.

Főleg baráti összejövetelekhez, első és későbbi randikhoz, délutáni kávézáshoz/sörözéshez.

(Kocsmákat, táncolós-szórakozóhelyeket kérlek ne írjatok!)


2013. márc. 10. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Harminckettesek terén van egy söröző, a Krúdy. Egyetemisták járnak főleg nap közben, esténként van fociközvetítés. Nem drága hely, kultúrált, mi szeretünk odajárni.
2013. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok tolakodó lenni, de szerintem inkább foglalkozz a tanulással.
2013. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mégis azt teszed! Szerintem egy 22 éves ember el tudja dönteni mikor és mennyi időt szán a tanulmányaira és mennyit a szórakozásra, barátokra, barátnőkre.
2013. márc. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!