Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefáradtam, hogy a testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam, hogy a testi adottságaim miatt értelmetlen próbálkozni még a csúnya lányoknál is, mert senki sem tud vonzódni egy olyan fiúhoz, mint én, menjek el prostizni és adjam fel, hogy valaha is lehet barátnőm nekemm is mint másnak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 19:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

Ja kezdj el gyúrogatni, tanulni ilyenek - aztán úgy cirka 35 éves korodra talán elérsz egy KÖZEPES szintet.


Jó az élet, mi?

2013. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Képet muti priviben háthat valamelyik barátnőmnek bejön. Szeretik az ilyen fiúkat is csak lehet te vagy válogatós.
2013. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Szia! Mutatsz egy képet?
2013. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Add fel.
2013. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Noydra ***** válasza:
Már rég feladtad... Mindek teszed fel a kérdést? :D
2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Olyan képet küldj, amin látunk is, mindig hibát ír ki.
2013. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

mit tudom én? Döntsd el te. Ha akarsz menj, ha nem nem. Nekem nincsenek erkölcsi fenntartásaim a prostizással kapcsolatban, kivétel ha egy fogatlan öö ......... hoz mész.


De gondolom már rengeteg lánynál próbálkoztál, mert igazából érezheted rosszul magad de a panaszkodás része.. Ja add fel ha ennyire akarod, vagy mondjuk legyenek önálló gondolataid, talán elindulsz az önállóvá válás útján. Attól hogy sok elmebeteg kérdést tesznek itt fel naponta, nekem utánozni

2013. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Tarifák :

- útszéli lányok 5000 egy menet, bár nem hagynak túl sok időt az "élveszkedésre" egy menet aztán annyi. érdemes személygépkocsival menni, sőt mással nem is nagyon lehet, és egy közeli erdős mellékúton leparkolva a kocsi hátsó ülésén meg lehet ejteni az aktust. Egyik hátránya a "kevés idő" másik hátránya a szezonálisság,, nyáron több a lány, télen csak a drogos macák riszálják magukat bikiniben, de hideg a sunájuk.


- 10-15.000 HUF -os kategória, egy fokkal igényesebb, a csaj lakásán, egy óra hosszás aktus, előtte tusolás, esetleg közös tusolás, többnyirre hirdetés alapján lehet ilyen lányokat találni, előtte telefonos időpont egyeztetés, plusz meg lehet beszélni a tarifákat. érdemes olyan helyre menni ahol több lány közül lehet választani, mert a hirdetésben a képgarancia nem mindig garancia.


- 20-30-50.000 forintos kategória

Vannak erre specializált szórakozó helyek, klubbok, Masszázs Szauna Jakuzzi is gyakran benne van a szolgáltatásban, akár több lánnyal is egyszerre. a szolgáltatás ára és minősége szempontból a határ a csillagos ég.


- 35-70.000 forintos kategória

Luxus prostituáltak. általában saját weboldaluk van vagy közvetítő iroda által lehet velük találkozni. Topmodel kifogástalan alkatúak, igényesek, akár szilikonos lányok, akár "bérbarátnők" és megegyezés szerint szórakozóhelyekre is magunka vihessük őket.


---------------------------------------------------


ha még is a nehezebb utat választod hogy megtanulsz csajozni vannak "nőcsábász" tanfolyamok, vannak internetes fórumok. van egy nemzetközi "Pick up artist (PUA)" mozgalom ami a csajozással foglalkozik


Nem feltétlenül a rosz külső az ami miatt a csajok nem tartanak vonzónak, hanem maga az hogy frusztrált vagy a külsőd miatt, frusztrált vagy amiatt hogy mit gondolnak rólad, és maga ez a bizonytalanság érzet az ami taszító lehet. Ha valaki ronda mégis nagy az önbizalma akkor nyerő lehet a nőknél, és a kommunkiációval akár nonverbálisan is jól lehet kompenzálni a hátrányos külsőt is. másrészt ha valaki követi a divatot és igényes az is sokat számít

2013. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!