Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi bajuk van a 30-as férfiaknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a 30-as férfiaknak?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Próbálok ismerkedni az életben és a neten. De ezek ki vannak akadva, hogy nem vagyok egy tini riba.nc, nem nézek ki úgy és nem viselkedek közönségesen. Komolyan ez kell az idősebb férfiaknak is?
2013. márc. 14. 09:38
1 2 3
 1/21 fospuska ***** válasza:
nem gondolnám,csak a 30-as egyedülálló palik,akik előtérben vannak (többek a társkeresőkön),azok egyszerűen szexpartnert keresnek,arra meg a pláza minelli a tökéletes. kevesebb vannak és kevésbé feltűnőek,agresszívak azok,akik komolyan gondolják.
2013. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Lássuk be, ha egy 30-as férfi már nem foglalt ( vagy épp frissen elvált), ott hatalmas bajok vannak. Azt jelentheti, hogy kutyának sem kellett, vagy neki nem kell a kutya sem.


Nehéz lesz, mire találsz korodhoz illő rendes férfit.

2013. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs! 30 F
2013. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járunk és még egyidősek is vagyunk. Másképp tapasztalom, persze vannak ilyen "férfiak", akik már csak a tiniknél tudnak sikereket elérni, de nem ők vannak többségben. Keresem még a társam, akárkivel nem érem be én sem, és sok normálissal is megismerkedtem már. Nálam a társkereső kizárva, de egyéb netes lehetőségek szóba jöhetnek.
2013. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Akikkel ismerkedtél,valószínű dugni akartak...

Nekem épp normális nő kéne,nem ribanc.

2013. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Semmi bajom sincs 30/F
2013. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a sztereotípikus megnyílvánulás egy baromság.

Attól, hogy 30 éves még lehet normális a gondolkodása.


Az ember kóra nem függ össze az életvitelével.

Szerintem egyszerűen csak rossz helyen kerestl eddig párkapcsolatot.

2013. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy harmincas pasi ha komoly kapcsolatot akar, akkor nem csitriket keres. Márpedig 30 alatt minden nő csitri. 27 évesen is :-P Én ezért évek óta nem állok szóba komoly kapcsolat céljából 40 alatti nővel ...
2013. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy mind beadja így meg úgy akar komoly kapcsolatot. Szülőknek is bemutat, stb... Aztán olyan dolgokat kérnek, hogy legyek kurv.ás kinézetű, viselkedjek "lazábban"... 27 vagyok és semmi gond nincs a külsőmmel, sem a hozzáállásommal egy kapcsolathoz. És ezek a férfiak külsőre nem éppen olyanok, akik csak sze.xet akarnának. Éppen ez legelkeserítőbb az egészben. És hogy képesek behazudni bármit. Még szerencse, hogy átlátok rajtuk elég hamar...
2013. márc. 14. 10:12
 10/21 anonim ***** válasza:

Nincs azzal baj,ha tényleg kicsit lazább lennél vagy az ágyba egy ribanc;)ezt sok pasi szereti kortól függetlenül.

És hidd el van olyan 30as aki komolyan gondlaj,én megtaláltam.:)

22/L

2013. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!