Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki elmegy egy idegen társaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elmegy egy idegen társaságba, ahol csak egy embert ismer, mégpedig a párját, mit tegyen, ha?

Figyelt kérdés
Nehezen nyílok meg idegenek előtt,valamiért nagyon zavarban vagyok,és a fő problémám az,hogy nem tudok új emberekkel miről beszélni. Összejöveteleknél,találkáknál ,új embereknél miről beszéljek? Nem arról van szó,hogy nem jutna eszembe semmi,csupán kérdem,hogy mit tanácsoltok a helyzetemre,mert nem akarok csendben ülni,és mosolyogni.
2013. márc. 14. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs miről beszélned, kérdezgesd őket. Mit szeretnek, mivel foglalkoznak, hasonlók.
2013. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neked nem megy, engedd, hogy ők beszéljenek, és próbálj becsatlakozni a beszélgetésbe. Ne akarj kezdeményezni, ha nincs hozzá affinitásod.
2013. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám, mi holnap este megyünk kicsit leülni a párom baráti körével.


Én úgy döntöttem, hogy nem fogok egyből elkezdeni beszélni. Hanem megvárom, míg hozzám szólnak. Hát csak fognak nekem is szólni, nem hinném, hogy ignorálnak majd. És ha már egy emberrel tudok beszélni, akkor már jó vagyok. Egyébként sem vagyok egy társaság közepe típus... :)

2013. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fospuska ***** válasza:
idegen országban nem fognak hagyni üldögélni és mosolyogni. sokkal nyíltabbak az emberek (amennyiben a párod nem kelet-európai emigránsokkal van körülvéve),könnyebben barátkoznak-igaz, az ilyen kapcsolataik is felszínesebbek kicsit. de nem lesz semmi baj,nem fognak hagyni unatkozni. főleg,ha beszéled a nyelvet.
2013. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki beszélt idegen országról?


Amúgy én is nehezen nyílok meg, de dumálni bármiről lehet. Ha végképp nem jut eszedbe semmi, akkor várd meg, hogy elinduljon valami beszélgetés és abba kapcsolódj be.

2013. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!