Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha ilyen fiútok lenne, el tudnátok képzelni vele kapcsolatot vagy zavarna ez?

Figyelt kérdés

Az van, hogy lényegében csak a szex éltet, ez a legjobb dolog az életemben, imádom a szép lányokat, imádok szexelni, imádom kényeztetni szexuálisan a lányokat és egyszerűen imádom elhúzni minél hosszabbra az élvezeteket és elég gyakran is igénylem, legalább napi egyszer, de inkább két-három lenne a jó, ha beleférne időben persze.

Szóval eléggé szenvedélyes, szexmániás típus vagyok, de nem tudom akárkivel ezt megcsinálni, csak olyan lánnyal, akit szeretek és aki úgy érzem kiérdemelt, hogy megadjak neki minden jót az ágyban.



2013. márc. 15. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
majd elmúlik ez az időszak,vagy megtalálod ehhez a megfelelő lányt
2013. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatal korban ez normális és sok nő van akinek ahsonlóan nagy a szexuális étvágya. Késöbb úgyis csillapodnak a dolgok, több okból is.
2013. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 eve tart ez az idoszak es imadom :D es a baratnom is imadja a napi 2 alkaom meg van mindeg ha nagyon faradtak vagyunk melo miatt akkor masnap potolunk :)))) szal meg kell ra talalnod a megfelelo not mert volt olyan csajszim is akinek 3 x 1 heten eleg volt en meg mar majd be kattantam :D szal a megfelelot meg kell talalni :))) nekem sikerult hajra neked is :))) 24 F
2013. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
általában ilyenkor az a baj a pasikkal, hogy akárkivel képessek megcsinálni de ha te csak azzal akit szeretsz abba nincs semmi rossz így te is és a barátnőd is jóljár
2013. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!