Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnapi randi hely ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnapi randi hely ötlet?

Figyelt kérdés

Ha itthon maradunk ötletek mit csináljunk?

Perverz és szexuális válaszokat nem kérek köszönöm.

13f-14l



2013. márc. 15. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
vidd a mekibe egyetek utána...b@zd meg
2013. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gelazso ***** válasza:
hó lapátolás? film ,fotok,zene , közös fözés...
2013. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
M1
2013. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hógolyózás
2013. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen havat fogunk lapátolni.. xd

Könyörgöm mért válaszol olyan aki nem válaszol?? -.-"

2013. márc. 15. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon maradtok nézzetek meg egy jó filmet, pattogtassatok kukoricát esetleg rendeljetek pizzát. Lehet szereti a társasjátékokat, az szórakoztató és közben beszélgethettek is. Ha ki szeretnétek mozdulni ilyen időben, mozizzatok vagy sétálgassatok valami meleg helyen, plázában pl és beülhettek valahova enni ilyesmik :)
2013. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a város vagy falu legdrágább éterme ja csak 14 nem ez a fontos hanem ami neki alul neked meg a lyukad az a fontos én 12évesen már nemvoltam szűz
2013. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó.. nem igazán értem a válaszod értelmét.. de amit megértetem belőle, hogy 12 évesen nem voltál szűz.. hát gratulálok.. látszik. ;)

Én az vagyok és maradok is még egy jó darabig.

2013. márc. 15. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!