Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak ilyen szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen szemét lányok? Privátot ír h. küldjek képet, erre én hülye be is linkelem a fb-om meg megkérdezem h. mégis mit akar de nem is válaszol.

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
és te miért vagy ennyire buta hogy minden idegennek elküldöd az adataidat, képedet??
2013. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, de nyugi hülye is vagy, hogy egyből mutogatod magad. Én minimum 4-5 nap után linkelném magam, úgy hogy előtte csomót beszéltünk...
2013. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért vannak ilyen ostoba emberek?
2013. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szemétség:

pl.:

-elment a netje

-elment ebédelni

-elhívták a gép elől valami egyéb ügyből


Vagy nem tetszett neki amit látott, és inkább elhallgatott. Második esetben ennyi, nem tudsz mit kezdeni vele. Ellenben ha az első esetek valamelyike áll fent, akkor nagyon elronthatod a dolgot egy-egy követelőzőbb hangvételű levéllel, hogy most mit is akart tulajdonképpen.


Szóval légy kicsit türelmesebb, ha reagál, akkor van valami, ha nem, akkor meg jobb annyiban hagyni a dolgot.

(Persze mindez az én szubjektív véleményem.

2013. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem túl okos dolog egyből ilyeneket elküldözni!
2013. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azért meggondolom, kinek adjam meg a facebookom, ehhez több beszélgetés kell.
2013. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt velem is eljátszották már a kis r.bancok. Azóta köcsög vagoyk miindegyikkel. Most is van egy kis szajhha, aki kért volna képet én meg megmondtam, neki, hogy majd a talin meglátja hogy nézek ki.
2013. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!