Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha én kezdeményezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha én kezdeményezek beszélgetést facebook chaten a fiúval? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Randijaink voltak már 3 is, szóval valamennyire biztos kedvel, egyszer meg is csókolt. De nem szokott nekem írni, én szoktam legtöbbször.
2013. márc. 18. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Miért lenne gáz egy kommunikáció kezdeményezése?

Különben is ha nem keresed azt hiszi,hogy nem érdekled és végül elfog menni az a vonat.

2013. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2013. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz én fiú vagyok és néha jól esne ha egy lány írna ràm de úgysem fognak mert most ez a hülyeség járja hogy csak fiú irhat rá lányra!? :/ szerintem tök hülyeség, egy fiúnak is ugyanolyan jól esik egy megszólítás meg valami kicsi bók, mint amit a csajok állandóan várnak! ;)
2013. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz!:) Ha már megcsókolt akkor biztos tetszel neki csak félénk..így nagyon jól fog neki esni :)
2013. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne? :) nyugodtan írj rá! Hajrááá :)
2013. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gáz?? hol lenne gáz? tudod mi ez a szó, hogy gáz?

nagyon gyorsan felejtsd is el, mert semmi értelme

csak meggátol abban , hogy az legyél aki akarsz, egyszer élsz, ne érdekeljen mások véleménye, a srácnak meg abszolút nem lesz gáz hogy ráírsz, nagy eséllyel tuti hogy örül neki

2013. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából ez egy teszt. Én randi után úgy szoktam, hogy nem keresem a lányt, mert szeretném tudni, hogy bejöttem-e neki, ha a randi után nem ír rám, akkor tudom, hogy nem jöttem be neki és nem zaklatom többet. Szóval írj rá nyugodtan a fiúra. :)

2013. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Írtam neki, nagyon kedves volt, és megkérdezte melyik nap érek rá találkozni :)


De ha nem írok neki, ő nem írt volna, vagy legalábbis most még nem....

2013. márc. 19. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!