Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Van olyan, hogy a suliban nagyon tetszik egy fiú, de sehogy nem mertek kezdeményezni? Van, hogy úgy érzitek, hogy biztos visszautasítana?

Figyelt kérdés

Milyen okai lehetnek, ha nagyon tetszik, de még sem léptek semmit?


Ha nem mosolyog a fiú, csak komolyan néz, van, hogy rámosolyogtok, vagy csak akkor, ha ő is mosolyog?



2013. márc. 19. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem lépek semmit, mert jobb megóvni magamtól embereket.
2013. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Miaz hogy kezdeményezni? Én ilyen esetben kicsit régiesebb vagyok, tartom magam ahhoz, hogy a fiú kezdeményezzen, ha szeretne valamit. Persze, ha valaki tetszik rámosolygok, ami nálam nagy szó. Nem mernék kezdeményezni, ha folyton röhögne a közelemben (azt hinném, hogy rajtam), továbbá, ha folyton a barátaival lenne vagy semmi jelét nem mutatná annak, hogy érdeklődik irántam.
2013. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok, pontozzatok le, mert leírtam a gondolatomat. Okosak. Inkább írjátok le ti is, ahelyett, hogy nyomogattok!;)
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten zavarba hoznak a lányok azzal, ha odajönnek "horgászni". És általában le sem csapom a labdát, hanem bedugul az a fene nagy arcom. És így mindkettőnknek kellemetlen lesz.

De ahány ember annyi szokás.

2013. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

van olyan h tetszik és nem merek konkrétan oda menni hozzá, de olyankor próbálok mosolyogni rá és sokszor a szemébe nézni, h hátha veszi a lapot és esetleg eszébe jut leszólítani vagy valami... a kezdeményezéssel nem állok hadilábon... nagyon parázós vagyok (még neten sem merek ráírni arra aki tetszik nekem :/) szóval ja, ahogy írtad, ha nem mosolyog vissza, akkor nekem is elmegy a maradék bátorságom is

remélem nem lett nagyon kusza válasz és ért valamit :)

2013. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy akkor mosolyogsz-e, ha ő éppen komoly képet vág, mikor meglátod?:)
2013. márc. 19. 22:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly képet vág, akkor is rámosolygok. :) Hátha akkor jobb kedve lesz vagy visszamosolyog.:)
2013. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem nézhetek ki olyan jól, mint ahogy eddig mondták, mert engem csak néznek állandóan, de mosoly az nincs.:((
2013. márc. 19. 22:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
mosolyogni azért nehéz, mert ha meglátom, akkor hirtelen elkezd nagyon verni a szivem és levegőt is alig kapok, emellett a fejem is vörös lesz, ezért innkább rá se nézek.
2013. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
21:59-es vagyok. és helyzetfüggő. nem mindig mosolygok rá, ha látom, hogy komoly arcot vág. ez azért fura, mert általában mindenkire mosolygok és sokat nevetek, de amikor meglátom őt, akkor nem megy :(
2013. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!