Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki nagyon tetszik.14 éves vagyok de nem merek oda menni hozzá. Nem tudom mit mondjak neki és nem akarok leblokkolni. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Segítsetek előre is kösz

2013. márc. 19. 22:16
 1/5 Furie válasza:
Kérd meg, hogy magyarázza el a matekot.
2013. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.ez hülye ötlet...

hívd félre és mondd meg neki h tetszik neked!

14/L

2013. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Furie válasza:
Miért lenne hülye ötlet? Gondoltam itt arra, hogy ebből bármi lehet ez csak egy kezdő lökés. Matekkal kezdődik beszélgetéssel folytatódik. Ha legalább egyszer hozzá mer szólni akkor másodszorra könnyebben megy nyilván.
2013. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááát lehet...végülis ja...
2013. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon senki nem írta, osztályon belül nem érdemes.


Próbálj meg vele beszélgetni, ülj oda mellé szünetekben, "faggatózz" róla mit szeret mi a kedvenc virága, mi a kedvenc csókija, utána héten vagy másnap lepd meg valamelyikkel, és próbálj meg vele suli után találkozni, kérdezd meg nincs-e kedve közös programhoz...

2013. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!