Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes belekezdenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes belekezdenem?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik most elég érdekes szituációba keveredtem, egy nálam idősebb nő érdeklődik irántam és nem tudom mitévő legyek, vonzónak tartom és minden bizonnyal ő is akar tőlem valamit, de én most a munkám miatt elfogok itthonról költözni és nem járnék gyakran haza, és minden bizonnyal nem akar ő sem valamint én sem távkapcsolatot, viszont azt sem szeretném, ha elválnának útjaink és semmi se lenen közöttünk mert nagyon vonzz :) Legfőképpen az érdekelne, hogy voltatok-e már ilyen helyzetben illetve hogy oldottátok meg és mi lett belőle?

2013. márc. 21. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd el magaddal!

Nem lesz távkapcsolat és össze is jöhettek

2013. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem biztos, hogy megoldható, neki is megvan a maga élete,munkája...
2013. márc. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!