Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baráti közeledés vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti közeledés vagy esetleg több?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja ismerkedtem meg egyetemen egy lánnyal. 3 éve van barátnőm neki 1,5 éve barátja. Egész jól el tudunk hülyülni egymással. Többször érintett már meg furcsán, ez alatt azt értem, hogy nem volt indokolt az, hogy hozzám érjen,ezért így inkább azt érzem, hogy hozzám akart érni. Pl sétálunk suliból és hatalmas szél volt, ezért belém karolt, ezen kívül volt még több hasonló ilyen szitu is. Legutóbb egyik órán nem voltam bent, és egy srác nagyon udvarolt neki, el akart hívni kajálni, de ő lepattintotta. Még ezen a napon kölcsön kértem tőle egy könyvet és kérdeztem, hogy mit adhatnék cserébe? (gondoltam egy jegyzet vagy legalább egy csoki) A válasz pedig ez volt: " meghívhatsz nyugodtan te is egy kajára :D" Először próbáltam elviccelni egy kicsit és később megkérdeztem, hogy " na és mivel fogyózol, akkor van egy saláta bár oda meghívhatsz kajálni mert neked megtiszteltetés, hogy odaadhattad könyvet ;) :D" Válasz (én téged ? miről beszélsz ?te adod a könyvet vagy én )


A lényeg én igen csak azt szűrtem le ebből, hogy mintha jobban megszeretne ismerni és nem csak mint barátot.


Vélemény?


2013. márc. 24. 13:00
 1/1 anonim válasza:

hát szerintem lehet hogy picit bejössz, de szerintem csak barátságot akar bár ki tudja.

nekem van egy legjobb fiú barátom és vele énis szoktam csinalni hogy belekarolok meg skypolunk hülyéskedünk de mind ketten tudjuk hogy z barátság.. nem éreztem soha többet iranta meg ő sem iranta mint a szin tiszta barátság. :)

2013. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!