Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor megtudta hogy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor megtudta hogy szűz vagyok nem akadt ki rajta. Akkor normális a srác?

Figyelt kérdés

Azt mondta nem zavarja hogy tapasztalatlan vagyok, majd megtanít mindenre amire kell. Én nagyon féltem hogy majd nem akar velem bajlódni, de jól fogadta.

Több csajjal is lefeküdt már, szóval nem első lennék neki. És 24 éves.


2013. márc. 26. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát abnormális lenne szerintem ha nem így viselkedne ha szeret ..
2013. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
miért is akadt volna ki? az én barátom sem akadt ki én 19 vagyok ő 25 éves simán nem zavarta.. igaz én nem várattam hülyeségekkel, hogy várjunk 1 évet stb.. megbíztam benne az elejétől kezdve már együtt vagyunk 7 hónapja és 2 hónap után feküdtem le vele. mindenre odafigyelt az elsőnél is és még azóta is.. ezt érzed, hogy normális-e és tényleg nem csak arra megy (:
2013. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, miért akadt volna ki? Az az abnormális, ha egy srác ilyenen kiakad.
2013. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már hogy nem viselkedne? Mármint nem a szexre mondta hogy majd megtanít, meg nem is úgy értette hogy most, hanem hogy idővel és ő türelmes lesz velem. Sőt azt mondta hogy szeretné kivárni majd a megfelelő, legjobb pillanatot mikor mindketten akarjuk de persze hogy főleg én álljak rá készen.
2013. márc. 26. 17:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jó csak én meg 23 éves vagyok....Az kimaradt.
2013. márc. 26. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy, hogy 23 vagy, a szüzesség szerintem normális értékrendű ember esetében soha nem taszító tényező.
2013. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember szemében ez nem mérték.
2013. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint már az előttem szólok is megmondták: értelmes ember számára ez nem szempont, nemhogy probléma.
2013. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!