Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lányok azok, akik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok azok, akik egy csúnya fiúban képesek meglátni a jó belső tulajdonságokat és ez alapján összejönnének a sráccal? Egyáltalán léteznek ilyen lányok vagy csak a mesékben van ilyen?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csak a mesékben van ilyen
2013. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen jelzővel illessem őket. Talán az önámító lenne a legjobb. Már ha ők is csúnyának látják az adott fiút.

Egy normális kapcsolathoz kell a fizikai vonzalom is.

2013. márc. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
De most mért kell megint?
2013. márc. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én talán ilyen vagyok.

Volt egy osztálytársam(ill. még most is az), hónapokig semmit nem láttam benne, majd elkezdtünk egyre többet beszélgetni, és egyre jobban megtetszett.:) Végül már őt láttam a leghelyesebb srácnak...és hiába mondták sokan, hogy 'jaj mit látok benne?hisz nem is helyes..', nem érdekelt, mert idő közben megszerettem.:)

2013. márc. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

az lemaradt, hogy ezután tőbb mint 4 hónapig együtt voltunk:)

2013. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen lány, nem csak a mesébe, az átlagon felülitől kezdve az átlag alatti-ig. Minden megtalálható.
2013. márc. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenek csak a mesékben léteznek, vagy legalábbis én még nem találkoztam egy olyan lánnyal se, aki ne undorral az arcán nézett volna rám.
2013. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akik eltöltenek velük némi időt valami közösségen belül, és van idejük a személyiségükhöz vonzódni.
2013. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.

Van egy srác akivel egy baráti társaságban voltunk. Nem tetszett nekem soha, sőt úgy gondoltam milyen fura. Nem is tekintettem rá pasijelöltként.

Aztán elkezdtünk beszélgetni és nagyon aranyos volt, jó humorú, kedves stb. És azt vettem észre hiányzik ha nem találkozhatom vele, ha nem tudok vele beszélni.


Azóta több randink volt, és imádom. Már nem látom csúnyának, sőt, tetszik. A barátnőim megszólták hogy milyen kinézetű, én meg már csodálkozva veszem tudomásul hogy mégis mi az amit annyira rondának látnak rajta. :)

2013. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nehéz ilyet találni, mert ahhoz, hogy valaki belső tulajdonságait igazán megismerjük, idő kell. Első néhány alkalommal csak a külső és a viselkedés látszik és sokszor még a viselkedés sem mutatja igazából, milyen is az ember (mondjuk nehezen nyílik meg, vagy zavarban van).

Ráadásul a "csúnya" fiúk általában szép, vagy legalábbis helyes, csinos lányokat keresnek. A lányok meg, akik tényleg belső tulajdonságok alapján választanak, olyanokat keresnek, akik őket is a belső értékeik alapján választják és nem azért, ahogy kinéznek.

2013. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!