Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csúnya fiú vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya fiú vagyok, de néhány lány mégis olyan furán viselkedik a jelenlétemben, akkor szerintetek nem lehet, hogy talán mégsem vagyok minden lány számára ronda, főleg ezek után? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom olyan fura, egyszer elsírom magam, mert annyira rondának és reménytelennek érzem magama lányokkal, máskor meg jön valami csaj, aki a fészbukkon bejelöl rám ír, érdeklődik felőlem, lájkolja a ronda képeimet is akár, sőt valaki nyíltan megmondja, hogy helyes fiú vagyok.

Nem értem miért van ez, mert más lányok, akiknél fészbukkon próbálkozom meg többnyire elutasítóak, a többség válaszra sem méltat, de volt olyan is, hogy lett már sikeres randim, csók, de ez csak egyetlen egy lánnyla és végül ő sem akart járni velem, de petting az volt vele.

Aztán ott vannak a kedvenceim, akik kimondják, hogy nagyon ronda vagyok.

Egy ilyen lány élőben alázott meg a pláza környékén. Egy másik lány meg nem rég a fészbukkon írta, hogy nagyon ronda vagyok és hagyjam őt békén.

Ez is teljesen összezavar nem értem mi van.

Aztán olyan is van, hogy szép lány szemez velem, simítgatja a haját, aztán mikor egymás mellett sétálunk rám néz, aztán hirtelen lefelé maga elég, mintha zavarba jött volna vagy mi a szösz, bár tudom ronda srácként ez fura, de tényleg így történt, viszont a legtöbb lány nem reagál sehogy sem, sőt még rám sem néznek, de azt is megyfigyeltem, hogy a szöszi csajok elégy gyakran néznek meg maguknak. Volt olyan is, hogy sétáltam és egy lány előttem sétált, majd hátrafordult és rám mosolygott, később megtudta, hogy egy suliba járunk és ott folyosón is elsétált előttem és újra hátranézett rám, bár ekkor már nem mosolygott, de olyan is volt, hogy a barátnője meglátott és nevetgélni kezdett meg ment szólni a csajnak.

Nem tudom mit higgyek, talán ők is csak gúnyoltak volna, de akkor mégis miért írnak rám ismeretlen lányok időnként és tartanak helyesnek vagy nyomulnak rám?

Most is van egy lány, aki napi szinten rám ír és keres, meg mondta, hogy szeretne találkozni velem, ha van kedvem, viszont ő is csak ezen a fránya fészbukkon látott még csak egy-két képet rólam, így tartok tőle élőben meg rondának tartana és nem kellenék neki vagy mit tudom én. :|



2013. márc. 29. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a horgásznak kell tessen a csali!....:)
2013. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem a plázás kurv@nak kirohadnak a fogait!Ha észrevetted,hogy tetszel a lányoknak,akkor nincs nagy gond,ha gúny lenne,azt levágnád!Tudod a legtöbb csitri a dakota csákokat csípik,akik jól megagyalják üket,és feketék,mint az éjszaka,na meg a kretén,sminkelős pávákat!Nem vagy ronda,ha olyan rút lennél,akkor észre se vettek volna a lányok!Amúgy ha úgy jársz köztük,mint aki ott sincs,nem is vesznek észre!Fotót tolhatnál magadról,nem vagy ronda,nyugi,én tudom
2013. márc. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az értelmetlen szövegért,fáradt vagyok már!
2013. márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy régi mondás jutott eszembe: "Nincs csúnya lány (fiú), csak kevés pia!".

A szépség nem erény, hanem adottság. A csúnya is csak nézőpont függvénye. A belső erények, gondolatok befolyásolják a személyiség kisugárzását. Pl. Mr. Bean nem egy szép egyéniség, mégis népszerű.

2020. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy ronda fiú, vagy ronda lány olyan nincsen, csak kevésbé szimpatikus fiúk és lányok vannak, de olyan, hogy valaki mindenkinek ronda, olyan nincs.


Csak azért hiszed magadat rondának, mert nincs önbizalmad.

2021. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!