Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjak párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak párt?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek ... Montanába annyira bennem van hogy nagyon egyedül vagyok . Már egy ideje nincsen normális párkapcsolatom és ha oda jut a sor hogy lenne rá alakalom és személy is ehhez mindig elszúrom vagy egy .... pasit találok... Az ilyen internetes társkeresés se jött be igazán bár ott nagyon jó barátokat szereztem ... Lényegében nem vagyok csúnya , Főzni , mosni, takarítani fiatal korom ellenére tudok és szeretek... És félre értés ne essék én nem egy rövid kapcsira vagy szexre vágyok hanem egy igazi kapcsolatra akihez esténként odabújhatok és szerethetem ...több ötletem nincs .. hogy találjak komoly párt (Diszkóba próbáltam már de ott csak dugni karnak...

2013. márc. 29. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

kezdetnek állj fel a gép mellől


amúgy nemtom, az ilyen embereknek nincs gyüjtőhelye, de járj társaságba és majd egyszer szembejön:)


és cseréld le a nickname-ed;)

2013. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Lényegében nem vagyok csúnya" - ezt magyarázd el, kérlek! :D

Mennyi idős vagy?

2013. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, hol laksz, mivel foglalkozol, doganyzol-e, szuleiddel laksz-e, stb...
2013. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj,hogy neked nem jó a normális,neked a lehető legjobb kell.És ha nem azzal találkozol,akkor nem jó,sőt,számításba se veszed.

Majd ha rá jösz,hogy nincs tökéletes,akkor lesz normális kapcsolatod.

Amúgy lehetnél önállóbb.Másnak nem is kell tennie mást,csak jelezni,hogy ki tetszik,és hagyni magát elcsábítani.

Meg eleve szerintem mindenkinek látszik,hogy mik a szándékai.Persze lehet csak én veszem észre,de akkor is érdekes,hogy a nők(és a férfiak) többségének ez nem okoz gondot.Akkor neked miért?

2013. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne akard és lehet összejön!

25F

2013. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kor, hely?

(Gyorsan! ;) )

2013. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj a suliban, hobbin, barátokon keresztül! Csak légy nyitott és mosolygós! :)


Kor, megye?

2013. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!