Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire kapósak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kapósak a mérnök pasik a lányoknál vagy csak én élek olyan helyen, ahol a legtöbb nőnek ilyen pasija van?

Figyelt kérdés
Persze majd jönnek a magányos mérnök pasik, hogy ez nem igaz ez nem így van, de mégis azt látom a környezetemben, hogy nem igazán van 30 feletti magányos mérnök férfi, mindnek van párja. Persze itt főleg gépész, építész, informatikus, villamos és egyéb műszaki mérnökökre gondolok. Szinte mind jól keres. Múlkor is egyik kollégám testvérénél voltunk, akinek a párja informatikus mérnök és most vált munkahelyet (mint más a zokniját úgy megteheti), mert a benziköltsége havi 130-150 ezer ft volt a lakhelye és a munkahelye között. Gyönyörű felesége van, két gyereke, holott csak 29 éves és nem is valami helyes (egyáltalán nem az). Ugye ez a 150 ezer az átlag magyarnak elég nagy pénz, legtöbben nem keresnek ennyit, nemhogy benzinre lenne ennyi pénzük. Volt itt már ilyen kérdés, hogy lányok nektek kellene mérnök pasi? Minden csaj azt mondta, hogy nem nagyon, nem érdekli őket a pasi foglalkozása, csak legyen állása, legyen előrelátó, jó családapa stb. Aztán volt 1-2 kommentelő, aki mondta, hogy ne higgyünk nekik, igenis ő is azt tapasztalja, hogy eléggé kapósak. Persze vannak egyedülállók is, de most hirtelenjében 10 db az általam felsorolt nem annyira vonzó külsejű 30 körüli mérnök férfi ismerősömre rákattintok facebook-on, akkor azt látom, hogy ebből 9 kapcsolatban van, jegyese van stb. Most akkor mi lehet az igazság? Meg tényleg még ezek a vonzó férfiak nálunk is, mint amit ez a felmérés mutat? Persze kiegészítve egy-két másik szakmával, pl mérnökökkel, tűzoltókkal, gyógyszerészekkel (aprópó ők is nagyon kelendőak a környeztemben).
2013. márc. 31. 09:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2013. márc. 31. 09:22
 2/18 anonim ***** válasza:

"Szinte mind jól keres"


itt a kérdésedre a válasz :)

2013. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Itt egy komemnt hozzá, most néze éppen. Akkor lehet más is így látja, mint én).


2011.05.30 18:13:44blackhat

@Samu24: A magyar nők a mérnökökre buknak, ez nem kérdés. :)

2013. márc. 31. 09:23
 4/18 A kérdező kommentje:
De prof úr, akkor miért van mind az 1000 ilyen kérdésre itt leírva, amellé 30 válaszból 28 ra, hogy ,, nekem nem kell gazdag pasi" csak szeressen, legyen eltökélt, kedves, okos, rendes" Millió ilyen válasz van. És szinte csak ilyen válaszok vannak, hiszen elolvastam már régebben itt vagy 200 ilyen kérdést.
2013. márc. 31. 09:25
 5/18 anonim ***** válasza:

Azért mert akik igy gondolkodnak azok tulajdonképpen azt akarják ezzel kifejezni, (ha öszintén gondolják) hogy nekik tényleg nem kell gyémántékszert venni ahhoz hogy kimutasd mennyire szereted.

De sajnos a pénz elengedhetetlen,mert szerelemért nem tudsz vásárolni a boltban, és a szerelem nem fizeti ki a számlákat sem.

Aki azt mondja hogy neki nem kel hogy pénzes pasi legyen az azt akarja, hogy oylan munkád legyen ami mellett nem kell azon görcsölni, hogy mit eszik holnap a család. :)

Szóval ez nem mindig álszenteskedés, csak ez is egy ugyanolyan közhely, mint amit a pasik modnanak, hogy "szép szemednek nicnsen párja"

dehogynincs hiszen ott van mellette... :)

2013. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hàt figyelj, leírom az én esetem. A pàrom mérnöknek készül, màr régòta együtt vagyunk egy boldog, kiegyensúlyozott pàrkapcsolatban. A kapcsolatunk elején még fel sem merültek a jövõbeli tervek. Nem ezért szerettem bele, és most sem azért vagyok vele, mert tudom hogy a jövõben valòszínüleg jòl fog keresni. Ha netàn megvàltoznànak az érzéseim irànta, szakítanék vele, a jövõbeli céljaitòl függetlenül (legyen az bolti eladò, szakàcs, szerelõ, ügyvéd stb).
2013. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak ugye érdekes módon, minden lány azt mondja, hogy randin nem a pasi állásáról, anyagi helyzetéről beszélgetnek stb. Ezek alapján sok az olyan pasi, aki roszsul keres és ugye ezek által nekik is ugyanúgy kellene lennie barátnőjüknek, mint a jobban keresőknek. Ennek ellenére valahogy mégis sor kerülhet olyan eszmefuttatásra, ahol kiderül, hogy a pasi jó egzisztenciával fog rendelkezni (legtöbbször) vagy már azzal rendelkezik, mert azt veszem észre, hogy a környezetemben élő nők 80%-a jogászhoz, főiskolai tanárhoz, gyógyszerészhez, mérnökhöz, orvoshoz ment feleségül vagy azokkal jár. Mondom ezt 27 évesen. Persze van kivétel is, de számuk elenyésző. Mindenhol látom faceen is, hogy ki van írva a lányok párja adatlapján, hogy logisztikai vezető, szoftverfejlesztő egy cégnél, saját nagyvállalkozás stb. ,,Gyenge színvonalú állású" pasi melett alig van nő ismerősöm párkapcsolatban, pedig nem a felső tízezerben mozgok. Borsod megyében élek, itt nagy a szegénység.
2013. márc. 31. 10:00
 8/18 anonim ***** válasza:
A mérnök pasik okosak... és én imádom az okos férfiakat :D
2013. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A mai világban ha nincs diplomád lenéznek, és ez vonatkozik a csajokra is, mert a legtöbbjének van. Ha nincs egy normális kereseted, lenéznek. Szerintem manapság 200 körüli összeget hazavinni nem olyan nagy kunszt, ha tanult vagy jó a szakmájában az ember. Amit Shevy is mondott, nem feltétlen számít az, hogy 400-500 ezer forintot vigyen haza havonta, hanem legyen ez biztos anyagi háttered, amit 200K meg tud adni.


Azt megértem ha valaki a havi 120-at kevesli, de ha nettóba 200-at hazaviszel és valaki azért nem jön össze veled, mert szegénynek tart... az jobb is, hogy elkerült.

2013. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én sajnos Borsodban középiskolai tanár vagyok, szerintem okosabb az átlagnál. 3. diplomámat csinálom és havi 116 nettót kapok. Úgy, hogy 4+2 évet tanultam főiskolán és aztán az egyetemen. Ehhez értek, nem értek a mérnöki szakmához. Az meg nem igaz, hogy csak az megy tanárnak, aki sehová sem jó. 78 an indultunk ezen a szakon (kémia), alig maradtak 21 en a végére.
2013. márc. 31. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!