Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg annyira baj, hogy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira baj, hogy 14 évesen még nem csókolóztam, és nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Baj,ha nem vagyok olyan könnyen kapható mint a többi lány?

Hogy arra várok hogy egy olyan fiú jöjjön akit szeretek,és vele csókolózzak először?

Osztálytársnőknek már kb 4-5 pasija volt,2 hónap együttlét,szakítás,foltok a nyakukon.szerintem undorító.ráadásul képmutatók is.


2013. márc. 31. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, sőt inkább tiszteletre méltó :)
2013. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Még nekem sem volt, aztán jól elvagyok. & nekem sem valami szimpi, h pár osztálytársamnak csak ebben az évben már 3 pasija volt... 14/L
2013. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy baj, sőt. Élj inkább a saját értékrended szerint, ne kövesd a csordát! :)
2013. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a fajta lány,de köszönöm! :)
2013. márc. 31. 22:21
 5/12 Hanariko ***** válasza:
59%
az hát, undorítóak. teljesen jól gondolkodsz, ne hagyd hogy befolyásoljanak. ők a hülyék, nem te :)
2013. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 legly ***** válasza:

Téged tisztellek =)

Oszitársaidnak üzenem lóf***t a seggükbe! ^^



Üdvözlettel

Legly



UI.: Előre is köszi hogy átadod nekik! =)

2013. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

egyáltalán nem baj:)

"Baj,ha nem vagyok olyan könnyen kapható mint a többi lány?

Hogy arra várok hogy egy olyan fiú jöjjön akit szeretek,és vele csókolózzak először?" ez tiszteletreméltó:)

15F

2013. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ kit kérdezel: a szüleid szerint egyáltalán nem baj, sőt!

A fiúk szerint gázos, a barátnőid szerint is, a pap meg még meg is áldana.


Ja és persze saját magamat kihagytam: Nem

2013. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Dehogy baj:o. Végre egy normális lány. Ha fiú lennék értékelném, legalábbis nálam plusz pontnak számítana :)L.16
2013. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy baj...full hülye vagy.neérdekeljenek :) ...bár én beszélhetek..van barátom már 4 hónapja..de hál' istennek nem olyan mint a többi fiú.vele csókolóztam elöszőr,és neki is azvolt az első...együtt 'tanulgatunk,...na béna.:D szóval a lényeg..hogy én sem vártam..nemis érdekelt annyira a dolog..és nem is az,hogy folt a nyakukon..hanem hogy már..túl vannak az első alkalmon ..nagyon gáz..nem értem miért sietnek..rám ha erőltetné barátom egyből adnám neki a kifelét...hova siessek,nem érzem azért magam annyira érettnek:D 14/L ...bocsi a regényért mindig ilyen vagyok :/
2013. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!