Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 éves fiu vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves fiu vagyok és van egy szerelmem régen eggyüt jártunk edzésre de elment. Szerelmes volt belém és én is belé de azóta nem találkoztunk (ő 11) mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz sajnos. Nem adott meg semmilyen elérhetőséget neked? (telefonszám, e-mail cím, stb...) ahol meg tudod találni? Nekem is volt ilyen szitu, sőt nekem még durvább is. A pasival elvileg jártam, aztán egy nap lelépet, átment másik suliba és még csak nem is szólt. Azóta nem találkoztunk, egy közösségi oldalon megtaláltam, de nem írtam rá meg semmi, ha volt képe ilyennek lenni, akkor nem érdemelt meg. 18/L
2013. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közös ismerős? Esetleg valami elérhetőséget tudsz?
2013. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van facebook ja és tudom hol lakik
2013. ápr. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!