Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőmmel fogadtunk, bünteté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel fogadtunk, büntetés ötletek?

Figyelt kérdés

Lényegtelen miben fogadtunk, de következő talira ki kéne találni valami büntetést/jutalmat a másik számára. Tervezzük hogy megyünk bulizni, szóval a szórakozó helyen is lehetne valami, vagy esetleg kettesben.

Nem akarom megszívatni, csak olyan ötleteket várok ami esetleg mindkét fél számára élvezhető, esetleg nem túl ciki :)


2013. ápr. 2. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
erényöv
2013. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csináljatok valami undorító koktélt,amit a vesztes iszik meg.

Alapjáraton a "5 kör pucéron,pókjárásban a hősök terént" ajánlanám,de az már szívatás kategória :)

2013. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

ma 20:14

xD ilyet volt szerencsém látni igaz nem 5 kör volt de a csávó letolt gatyával és alsogyatyában pokjárásban csámpázott a hősök terén miközben teli torokbol kényteen volt énekelni az "ici-pici pok" kezdetü mondókát. :D

Én a végére fájósra nevettem a hasamat...

De ez régen történt... nagyon nagyon régen :(

2013. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

menjen oda vmi téren idegen emberekhez és kérdezze meg, hogy "Te vagy a barátom a dobozból?! "


vagy a másik lehetőség, hogy vmi híres, nagy épület mellett állva az idegenektől kérjen útba igazítást, hogy hol is lehet ez az épület... pl mondja azt ,hogy túrista vagy vmi...


Én még anno fogadásból Pécs főterén a Dzsámitól 30 méterre kérdezgettem az embereket, hogy "nem tudja megmondani, hogy merre van a dzsámi?"

2013. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vesztes kihajtogatja a nyertest " V " , vagy fordítva :)
2013. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!